Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézik le az ilyen...

Miért nézik le az ilyen (hozzám hasonló) lányokat?

Figyelt kérdés

Eléggé alacsony vagyok, 158 cm, a súlyom normális, igaz a lábaim picit vastagok, és a fenekem se olyan,mint a magazinokban a lányoké.

Szóval, mostanság annyira rossz sétálni egyet a városban, mert mindig szembejön egy magas, irtó vékony lány, és tök lenézően néz rám. Olyan kellemetlen az egész.

Múltkor is állok a pénztár előtt, hallom, hogy hátul röhög két lány, hogy milyen törpe és dagadt vagyok...


2010. nov. 5. 09:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
65%
az olyan lányok tuti k*rvák.
2010. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
69%
Nincs veled semmi baj, azok akik lenéznek testképzavaros pitsák.
2010. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%

ne is foglalkozz velük. nem tudom, hogy lehet valaki ennyire szívtelen, hogy hangosan kinevet valakit, csak mert neki nem tetszik az illetőn valami.

elhiszem, hogy rosszul esik... de hidd el, az ilyeneknek van a legnagyobb önértékelési zavara, különben mit foglalkozna azzal, hogy a másik hogy néz ki?

2010. nov. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%

Ne foglalkozz velük.. örülj, hogy nem vagy 190 cm és 49 kg. =D

Én sem vagyok egy hú de magas.. (160 cm )

Az ilyen emberek meg sztem undorítóak.. mi alapon röhögnek ki másokat?? -.-' TÖKÉLETES EMBER NINCS A VILÁGON!!


Fel a fejjel. :)

2010. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
92%
énis 158 cm vagyok,vastag a lábam és nagy a seggem.leszarom ki mit gondol.:)
2010. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg ne foglalkozz velük! Én is olyasmi fajta vagyok, mint te, de sosem akartam nádszál vékony lenni, és főleg nem magas. Inkább neked kellene őket lenézni, hogy ilyen aljas qrvák. Gáz, hogy vannak ilyen emberek.

Érezd jól magad a bőrödben, és csak a számodra fontos emberek véleménye érdekeljen.

Szép napot!

2010. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
köszönöm a vigaszt! aranyosak vagytok:)
2010. nov. 5. 10:11
 8/34 anonim ***** válasza:
87%
Ez akkora hülyeség, csak azért olyan a lábaid felépítése mert akkora a magasságod ezen semmi vicces vagy abnormális nincs! Ne foglalkozz velük, hidd el mindenkinek megvan a maga mumusa akit meglátva ideges lessz, van aki őket is lefitymálja s csak így kompenzálják a dolgot. Nekem is van 159cm barátnőm aki husisabbnak néz ki pedig jóval vékonyabb mint én, 32es a nadrágmérete, én a 174 cmrel elsülyedhetek olyan szép melletem. Ha majd szerzel egy pasit akinek így vagy tökéletes őket fogja enni a fene.
2010. nov. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
90%
Kicsi Aranyoskám, én így szeretlek.
2010. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%
Hát, hidd el, az intelligenciájukkal van a gond, és nem veled. Én 175 cm vagyok, a legjobb barátnőim alig érik el a 150 cm-t, egyik másik kimondottan husi is, de nagyon csinosan járnak, és imádom őket, eszembe se jutna ezért "másképp" nézni rájuk. Életem végéig ők lesznek a legjobb barátnőim :)
2010. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!