Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök:ti hol tanultátok...

Műkörmösök:ti hol tanultátok meg a díszítést?

Figyelt kérdés
elvégeztem a körmös sulit,csak éppen ott semmi díszítést nem tanultunk!befizettem egy díszítő tanfolyamra ugyan abban a suliban de ott se mutattak sokat!ti hol tanultátok meg?
2010. nov. 4. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt elmennél egy díszítő tanfolyamra,mindenképpen nézd meg az oktató munkáit. Én tudom neked ajánlani Újvári Barbit,Barsi Mónit,Újvári Krisztinát,Kalmár Krisztit stb stb. Nagyon sok jó oktató van. Nézz szét a nails.hu oldalon és a munkáikat is láthatod.
2010. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!pont a crystal-ba végeztem én is és ott nem mutattak meg semmit!tudom hogy ők nagyon jók!te hol tanultál meg díszíteni?egy ilyen tanfolyamon?
2010. nov. 4. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen típusú díszítés. Az akrilfestésben nagyon sokat segített Barsi Móni tanfolyama.A porci díszítés az úgy jött magától de voltam tanfolyamon is Kalmár Krisztinél meg bemutatókon és szakrendezvényeken is sokat tanultam. A körmös diploma is nagyon jó Fekete Zsuzsival,bár az nem túl jó hogy elég nagy létszámú csoportokban indul,de ettől függetlenül jó.

Ki volt az oktató a díszítő tanfolyamon ahol voltál?

2010. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod!már nem trudom hogy hívták de most nézegetem a crystalos katalógust és nincs benne.nagyon sok fajta tanfolyam van!szerinted melyiket a legokosabb elvégezni?tudom mindet,de ha választani kéne mégis melyiket?
2010. nov. 4. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Akrilfestő tanfolyam. Ez az, amit ha megtanulsz a legtöbbet hozhatod ki belőle.
2010. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!