Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A legtöbb nő ezt miért nem...

A legtöbb nő ezt miért nem érzi gáznak?

Figyelt kérdés
Férfiként írom, kevés dolog tud kiakasztani, de valamiért rosszul vagyok attól, ha egy nőnek már le van nőve a körme vagy épp le van kopva a lakk a kezén, lábán.
szept. 7. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert az ember nem tud mindig rohanni a körmöshöz, nem tud hetente-másfél hetente menni, hogy sose legyen lenőve a körme, továbba sima körömlakknál nincs mindig energiája 2 naponta lemosni a körömlakkot és újrafesteni.
szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a kezemen kb 1 éve nincs gél lakk csak formára reszelem és fedő lakk van rajta. Lábamon viszont mindig megvan csináltatva, pedikűröshöz járok havi 1x ott egész lassan nő szinte alig van lenőve mire megyek.
szept. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában gáznak érzik, de meg kell várni a 3-4 hetet, hogy lehessen menni, főleg anyagi okok miatt.
szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
83%
#1 de ha nincs idő körmöshöz menni, nincs energia lemosni és újrafesteni a lakkot, akkor minek ezeket csinálni? nem egyszerübb akkor a natúr köröm? Szerintem a kérdezőnek sem a natúr körömmel van baja, hanem az igénytelen kopott lakkal.
szept. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Mikor még körömlakkoztam, saját festés, volt olyan, hogy reggel elmentem szép volt még a lakk, de napközben lepattogzott egy kevés. Most ilyenkor mit csináljak? Szaladtam volna ki suliból egy drogériába, hogy azonnal vegyek egy új lakkot és fessem be?

Persze, nem olyan szép látvány, de ilyenkor tényleg mi van? Amióta háztartást vezetek, nem festem a körmömet. Körmöshöz meg nem járok.

szept. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha kifestem este, és másnap délre már kopott, azzal mit csináljak? Nem tudom megoldani hogy napi 3x lakkozzam.
szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
33%
ha tudod hogy másnapra lekopik a körömlakk, akkor miért használod? ha meg csak alkalomra kell, akkor le lehet utána mosni
szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

#7

Nincs ráírva sajnos a boltban, hogy másnapra lekopik. Ha ráírnák, nyilván nem venném meg.

szept. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!