Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lesz a legtöbb eredeti...

Miért lesz a legtöbb eredeti szőke gyereknek felnőttként “seszínű” szőkésbarna haja?

Figyelt kérdés

Miért változik meg?

Én nem ismerek egy természetes szőkét sem. Jó, olyat igen, akinek ilyen “seszínű” és szőkének vallja magát, vagy ennél egy kicsit világosabb, de igazi, szép szőkét nem.

Azt mondták, hogy a skandinávok szőkék, de ha rájuk keresek, akkor is szőkített lányokat látok, akiknek a hajtőnél, szemöldöknél látszik az eredeti szőkésbarna szín.

Mi miatt van ez?

Az ilyen szép hajból:


[link]


[link]


Ilyen lesz felnőttkorra:


[link]


[link]


Igen, tudom, hogy a felnőtt nők is szőkének számítanak, de az az igazi élénk, szép szőke miért nem marad meg?



Én is így jártam, ezért most szőkítem.


2022. okt. 14. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hormon. Genetika.
2022. okt. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől van, velem is ez van. Kicsiként nagyon világos szőke voltam. Általánosban is még szőkés voltam, de akkor már kezdett sötétedni. Most seszínű az eredeti hajam, ezért barna szinezőt használok rá, hogy ne legyen ez az unalmas élettelen szín.
2022. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Nem tudom, talán a hormonok miatt. Én nagyon szép szőke voltam kicsiként, majd barnulni kezdett a hajam, végül tinikoromra egy világos, szőkés ilyen seszínű lett. De van egy unokatesóm, aki tejföl szőke maradt, ez elég ritka. A skandinávokról meg annyit, hogy náluk divat gyerekkortól olyan samponnal hajat mosni, ami világosít, így természetesnek tűnő szőke hajuk van de sampon nélkül a legtöbbnek ugyanolyan seszínű lenne, mint másoké. Illetve sokan festik vagy ilyen szőkítő balzsamot, spray-t használnak, náluk ez szépségideál, divat. Ott is van persze, aki szőke marad, viszonylag több, mint Közép-Európában de a többség alapból ott is sima egérszínű hajjal rendelkezik.
2022. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
seszínű? sztem az a szőke. nem csak tejfelszőke létezik ám.lehet rajta picit világosítani, bár sztem úgy, seszínűen is szép, ha szép.
2022. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!