Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért természetes az, hogy...

Miért természetes az, hogy gátlás nélkül beszólnak valakinek azért hogy sovány?

Figyelt kérdés

Ha egy túlsúlyosnak azt mondja valaki, hogy "nagyon meghíztál, ez már szörnyű!" az sértő, de bárki feljogosítva tartja magát, hogy megjegyzést tegyen valaki vékonyságára. Fúúú, te megint milyen sovány vagy.. !!!! Híznod kellene!!

Sosem voltam vastag, egy-szál-bél volam világ életemben. 15és fél kg-t szedtem fel a szülésig, azóta szoptatok (10és fél hónapja), vékonyabb vagyok, mint szülés előtt, pedig sosem fogyóztam, most meg különösen igyekszem táplálót enni, de annyira sértőek a megjegyzések!


2010. okt. 22. 10:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
akik beszólnak mások testalkatára, vagy síkhülyék és ez az egyetlen hobbijuk, vagy önbizalomhiányosak, és így próbálják kompenzálni. ne foglalkozz velük! én elég husis típus vagyok, kicsit teltebb homokóra, de én tetszem magamnak, persze azért próbálok leadni pár kilót. mégse szólok be azoknak, akik túl vékonyak. több osztálytársam eszik rendesen (az egyik csokifüggő =), és sosem szóltam be nekik, mert vékonyak, eszembe se jutott ilyesmi. és különben is, mit számít a különböző testalkat, ha közben aranyosak, kedvesek és viccesek?=)
2010. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Megmodnom őszintén, irigylem a problámádat. Egyszer sikerült( nagyon nehezen) lefogynom 15 kilót, így lettem 48. SOkan mondták, hogy lefogytam, sőt volt aki azt is, hogy túl sovány vagyok, de én nagyon örültem ezeknek. Azóta, hogy visszahíztam persze midnenki tudja mondogatni, hogy mennyire meghíztam, a szemembe is, simán. Bárcska újra azt hallanán, hogy de sovány vagy! Eszel te rendesen? Most is azért küzdök, éhezek, vonok meg magamtól midnent amit szeretek, töltöm midnen szabadidőmet sporttal, hogy újra ezt hallhassam...Akik nem voltak soha kövérek nem tudják ezt megérteni. És igen, legtöbben irigységből modnják, vagy elismerésképp. Nem kell megsértődni rajta, hidd el, midnenki szeretne csinos lenni, csak vagyunk egy páran akik vért kell izzadjunk érte. Hidd el, ez sokkal rosszabb, mint ha valaki megemíti, hogy milyen sovány vagy!
2010. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia, én együtt tudok veled érezni, csak én épp a másik véglet miatt vagyok kibukva.

Hogy miért kell annak beszólni, aki nem anorexiás meg nem 0-ás méretű ruhákat hord? :/

Együtt érzek vele, Kérdező.

2010. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is mindig beszólnak olyanokat kérdezgetnek , hogy van e mit ennem egyáltalán, meg, hogy tetszenek e az anorexiások, a kedvencem az, amikor megkérdezik, hogy van e egyáltalán vérzésem..... Nagyon idegesítő tud lenni, aztán aki ismer közelebbről az tudja, hogy nekem ilyen az alkatom. Sokkal többet eszem, mint bárki aki normál testalkatú, vagy túlsúlyos. Reggelizem, aztán napközben legalább két nagyobb szendvics, csoki, mad ebédelek, utána még péksüti, majd vacsizom is.... Szerintem is csak irigyek, más fele ennyit eszik, mégis hízik még a levegőtől is. Én meg úgy vagyok vele, hogy inkább leszek egyszálbéltípus, mint dagi...
2010. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Irigyek rád, ezért vágják a képedbe. Mert vékonynak lenn egyet jelent a fiatalsággal, egészséggel, sikerrel és a női csáberővel! Ezt súlykolja mindenkibe a média: soványnak lenni szuper, kövérnek lenni lúzerség!

Abba nem gondolnak bele, hogy neked ez fáj.


Én biztos beszólnék, ha nekem azt mondaná valaki, hogy milyen egyszálbelű/sovány vagy, híznod kell!

Én tuti rámondanám:"neked meg fogynod kell":D:D


Vagy: "ilyen pici mellel akarsz szoptatni?"

Azt válaszolnám: "kölcsönadod a tőgyedet?"

Lehet hogy bunkóság, de ő is bunkó.

2010. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, de csinosan, és egyszer egy olyan lány mondta, hogy úristen hogy nézek ki, aki a felem volt.
2010. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
igen is bántó, ha azt mondják h. úú de sovány vagy stb. Még akkor is ha irigységből mondják. Tartsák meg maguknak a megjegyzéseiket. Főleg a sovány szót...a sovány az aki beteg, nincs semmilyen betegségem ezért nem sovány vagyok, hanem vékony. Nem mindegy.
2010. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Van pár dagadt p!csa aki nekem is beszólt, szerintem ezt nem szabad hagyni, az a minimum hogy vissza kell nekik mondani valamit. Habár olyan is volt hogy rosszabb napom volt és egy pofont kapott az illető...
2011. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!