Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit? készülődtök reggel?

Mennyit? készülődtök reggel?

Figyelt kérdés

Nagyon gáz, ha én másfél órát?

Ebben zuhanyzás, reggeli, öltözködés, sminkelés, kisállatok etetése is benne van.

8-ra kell bent lennem a melóhelyen, 10 perc tőlem és negyed hétkor kelek.


2023. márc. 13. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Nálam attól függ, hogy hova megyek. Mármint, egyetemista vagyok, és ha egyetemre megyek (vagy ha más olyan programom van, ami hosszú, akár egész napos) akkor nekem reggel meg van a reggeli szeánszom, amire nekem szükségem van, és igen, csak emiatt felkelek korábban. :D Felkelek, zuhanyozok, aztán egy kávé kíséretében elkezdek sminkelni, és a háttérben nézek vagy valami youtube videót vagy valami sorozatot. Erre összességében azért egy 1-1,5 óra el szokott menni. Ettől függetlenül el tudok készülni gyorsan is. Szóval nyilván az, hogy én reggel úgy sminkelek, hogy közben kávé, tévé, az eléggé ráérős, lassú elkészülődés, de ez egy tudatos döntés. A sminkelős, kávézós elkészülődésem kb. 1 óra, és nem, nem azért 1 óra, mert egy vakolatnyi sminket kenek magamra. Hanem egyszerűen lassan készülődök, ráérősen, a kávémat is lassan szeretem inni. Nekem reggel ez egy kikapcsolódás, szükségem van erre. Viszont amúgy ha arról van szó, pár perc alatt lezuhanyozom, arcmosás, stb, 10-15 perc alatt kész vagyok, nincs bajom azzal sem, ha smink nélkül kell elmennem itthonról. Régen amúgy így csináltam. Felkeltem az utolsó pillanatban, és 20 perc múlva már indultam. Viszont idővel rájöttem, hogy boldogabban kezdem a napomat, ha nem utolsó pillanatban kelek, és reggel lassan készülődhetek és szánhatok egy kis időt a kikapcsolódásra a hosszú nap elkezdése előtt. Lehet sok időt töltök az elkészülődéssel, de nekem ez kell a lelki nyugalmamnak.
2023. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nekem is a lassan készülés az oka. A sminkem minimális. A hajcsinálás meg a mosást is magában tartalmazza. Mellig érő hajam van, 20 perc kell, mire szárítóval megszárad. Úgy érzem jól magamat, ha mindig tiszta, minden reggel. 10 éve mosom naponta, semmi baja-mielőtt valaki ki akarna oktatni.
2023. márc. 14. 16:58
 13/16 anonim ***** válasza:
64%

09:30-ra kell bent lennem a munkahelyemen (legtöbbször 16:30-ig dolgozok), az ébresztőm 08:00-kor szól.

Hajat mosni két-három naponta szoktam és mindig este, így reggel sose kell ezzel vacakolnom, illetve este ki szoktam rakni a ruhámat, így reggel már ezen se kell gondolkoznom. Sminkelni szinte sose szoktam, legfeljebb a szememet húzom ki, így a reggeli zuhanyzás, fogmosás és fésülködés az egyedüli, ami alap, de ezek gyorsan megvannak.

A munkahelyem tíz perc sétára van, így reggel van időm egy picit lustálkodni az ágyban, megetetni a kutyát, reggelizni, és egy gyors menetre, ha a párommal mindketten kedvet érzünk hozzá.

26/N

2023. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nekem is sok idő, főleg azért, mert magamhoz kell térjek.
2023. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Noren1989 ***** válasza:
A valóság: 20perc matyi, 20 perc étkezés (őőőrült lassan) és kb 10 perc macskázás (almozás, etetés, attól függ).
2023. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 a 20 perc matyi után a végét 10 perc recskázásnak olvastam 😅
2023. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!