Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak ezeknél fontosabb dolgok?

Vannak ezeknél fontosabb dolgok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=roDXSHSEuoo&ob=av2e



tudjátok, megnéztem ezt a Klippet és rákellet jönnöm arra, hogy nem is vagyok ronda, hogy nincs önbizalom hiányom, hogy nem számít hogy nézek ki, vagy kivagyok, hogy honnan jöttem és hogy kivasaljam e a hajam... vagy tetszem e neki, vagy ronda vagyok e, vagy leborotváljam a hónaljam... rájöttem hogy magamnak kell választ adnom ezekre a kérdésekre, úgy kell élnem az életem ahogy nekem tetszik nem úgy ahogy mások megmondják, ha nem akarom leborotválni a fenekemről a szőrt nem fogom... ha bajuszt akarok viselni viselek, ha büdös zoknit akarok reggelizni azt fogok... és mind ezt azért teszem mert vannak akik nem tudnak borotválkozni, vannak akik nem tudnak enni, inni, vannak akik nem tudnak maguknak jó cuccokat venni..


vannak ezeknél a problémáknál sokkal fontosabb dolgok..



remélem mindenki érti mit szeretnék mondani:)


2010. szept. 29. 21:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21:49 Oké valahol igazad van abban, hogy maguknak csinálták a bajt, de nincs neked szíved? Én nagyon sajnálom őket, főleg a gyerekeket, mert ők aztán végképp nem tehetnek semmiről. Ha úgy lenne pénzem (ahogy nincs) akkor én biztos segítenék az ilyen pici gyerekeknek. Kérdező szerintem attól még te nyugodtan éld a saját kis életed úgy, ahogy eddig is tetted, tényleg sajnálatraméltó az ahogy nekik le kell élniük az életüket, de ha "büdös zoknit" reggelizel azzal nem fog változni semmi, sajnos. Ja 21:49 mond már meg nekem mit jelent az a szó, hogy utszán? :D Fontos a gázszámla befizetése is, de a helyesírást sem kellene elhanyagolni.
2010. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%-osnak igaza van csak kicsit durván fogalmazott :D
2010. szept. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen az élet.Nem nagyon bírom az ilyen embereket.Te az a tipikus úristen minek veszel ilyen drága cuccokat mások éheznek típusú ember vagy.Akkor tegyen érte,hogy ne éhezzen.Ha pedig nem tud,akkor valószínű nem ér semmit a világban.Tudod ez az állatoknál is így van a gyengébb mindig elhullik.Persze nyugodtan szaladgálj koszosan,büdösen,ha neked ettől jobb lesz.Mondjuk attól még ugyanúgy éhezni fognak az emberek és lesz nyomorgás,de te tudod.Egyébként meg ezeknek az embereknek nem hiszem,hogy hiányzik a luxus.
2010. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azoknak akik a kicsi gyerekeket sajnálják.Minek szülnek?Jelenlegi helyzetemben még én sem szülnék,pedig megtudnánk élni,de én mindent megakarok majd adni a gyermekemnek.Soha nem értettem azokat az embereket akik a semmibe szülnek.Sok eltartott ingyenélő.Tudom,hogy csúnyán fogalmaztam,de én így gondolom.
2010. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
emberek... én csak azt mondom hogy néha túleshetnénk ezeken a problémákon, ahelyett hogy csak nyavalygunk mert másoknak sokkal nagyobb problémáik vannak... hihetetlen hogy nem bírjátok felfogni:D
2010. szept. 30. 09:01
 16/16 anonim ***** válasza:

8:24-es

szerintem azért szülnek mert nem tudnak mivel védekezni.sőt azt s etudják, hogyan lehet..ilyen egyszerű.

2010. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!