Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted mi a fontosabb?...

Szerinted mi a fontosabb? Hogy okos legyél, vagy szép?

Figyelt kérdés

Indokolj!!! Köszi.(:

14/L


2011. máj. 15. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő. Én inkább szép lennék, mert attól még lehetek okos.
2011. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettő.

Bár nem tartom magam okosnak,de dolgozom az ügyön:D

2011. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Is-is.De ha egyet szabad akkor inkább okos :d
2011. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez kétélű dolog... az a legfontosabb, hogy kedves legyen a másik(okosság szintjén ez a legalább átlagos) természetesen, viszont először legyen szép, és csak utána okos.


Ha konkrétan engem kérdezel, akkor nekem az, hogy okos legyek, szépség az csak olyan szinten, hogy adjak magamra (mivel nem vagyok csaj).

2011. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sütii :"D válasza:

Hát...nekem egyik tipus se jön be.Mármint se ak aki:


Osztályelső (stréber) és hát a falat kaparom a cuccaitól


Cicababa,csak 1 kiló sminkkel szép,am ronda és azt se tudja h 2+2 mennyi...(:P)


Legfontosabb h legyen kedves,megbízható,segítőkész,titoktartó,őszinte.


Az h szép,okos,ronda,buta az már csak részletkérdés...


HA magamnak kéne választani...akk inkább legyek szép mert akk ha sokat tanulok még lehetek okos de ha ronda vok és okos akk a szépségemen már nem sokat lehet változtatni...(Bár mondjuk a strébereket nem érdekli a külső,de ebbe most nem menjünk bele)

2011. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: nem mindenki stréber,aki osztályelső,és abba egyáltalán nincs igazad,hogy az okosokat nem érdekli a külső.:S
2011. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább okos,mert akkor annyi pénzt kereshetek, hogy széppé tudnak csinálni.:-)
2011. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább szép,mert attól még lehetek okos.

Viszont ha csúnya testtel,arccal születek abból már milliókkal sem lehet szépet csinálni...szerintem.

2011. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nehéz kérdés. mit értesz okos alatt? hogy jók a jegyei valakinek (baromság ebből kiindulni)? vagy hogy úgy alapjáraton nem egy buta, értetlen ember? igazából nehéz, mert én magamat egyáltalán nem tartom szépnek, viszont értelmesnek már annál inkább. talán szép, mert a rondából elég nehéz szépet csinálni (persze idióta műtétek, meg miegyéb), de okos még lehetek, megváltozhatok, okulhatok. meg ha nem is, úgy is a buta emberek vannak túlnyomó részben, akkor lenne nekem való társaság bőven.
2011. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

van egy olyan mondás, hogy a férfiak inkább látnak, mint sem gondolkodnak...ezért a nők inkább szépek akarnak lenni, mint eszesek!


amúgy én okos, akarok lenni, mert aki okos, az magabiztos, öntudatos, és az ilyen csajokat bírják a palik...velünk beszélgetni is lehet, nem csak mutogatni:)

tapasztalat, a 42-44es méretemmel is bármikor bárkit felszedek;)

2011. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!