Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak ezeknél fontosabb dolgok?

Vannak ezeknél fontosabb dolgok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=roDXSHSEuoo&ob=av2e



tudjátok, megnéztem ezt a Klippet és rákellet jönnöm arra, hogy nem is vagyok ronda, hogy nincs önbizalom hiányom, hogy nem számít hogy nézek ki, vagy kivagyok, hogy honnan jöttem és hogy kivasaljam e a hajam... vagy tetszem e neki, vagy ronda vagyok e, vagy leborotváljam a hónaljam... rájöttem hogy magamnak kell választ adnom ezekre a kérdésekre, úgy kell élnem az életem ahogy nekem tetszik nem úgy ahogy mások megmondják, ha nem akarom leborotválni a fenekemről a szőrt nem fogom... ha bajuszt akarok viselni viselek, ha büdös zoknit akarok reggelizni azt fogok... és mind ezt azért teszem mert vannak akik nem tudnak borotválkozni, vannak akik nem tudnak enni, inni, vannak akik nem tudnak maguknak jó cuccokat venni..


vannak ezeknél a problémáknál sokkal fontosabb dolgok..



remélem mindenki érti mit szeretnék mondani:)


2010. szept. 29. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tényleg igazad van :)
2010. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

megnéztem ezt a hülye videót.

Afrikában azért van mély nyomorság, mert nagy túlnépesedett ország, kínával együt a világ összes emberének a felét teszik ki, (szall van Kína , meg Afrika, ők a fele, a tőbbi meg a világon mindenhol élő összes ember )

Azért van csóróság, mert 15 gyereket szülnek, nagyon magas a születések száma, és a sok ország meg viszi ki nekik a segítséget gyógyítják a betegségeket, ezért lecsökkent a halálozások száma. ÉS EZ EGY GLOBÁLIS (VILÁG) MÉRETŐ PROBLÉMA , olyan mint a globális felmelegedés, mindig magunknak csináljuk a bajt, és pont az ilyenek miadt mint te. (még azt megjegyzem hogy kínában 1 négyzetméter helyre vagy 3 ember jut, de még ottsem tudták megszüntetni a népesedést, csak lelassították.

Az meg hogy ronda vagy , meg igénytelen szar, azt meg nagyon gyorsan felejts el, mert mindenkinek elege van már abból hogy megyek az útszán és meglátok egy dagadt gusztustalan undorító embert, (olyat mint te ) és már el is van rontva a napom.


"vannak ezeknél a problémáknál sokkal fontosabb dolgok.."

igen, vannak , ki kell fizetni a gázszámlát, addig amíg lehet, mert ha az országnak olyan kedvük van elzárják, oszt azt egész ország Gáz nélkül marad, és magyar ország 80 % gázzal fűt, főleg a nagyobb intézmények. és nem avval törődni hogy a világ másik felén, milyen hülyeséget csináltak.


"remélem mindenki érti mit szeretnék mondani"

2010. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
jesszusom :D
2010. szept. 29. 21:51
 4/16 A kérdező kommentje:
neked ki kell fizetni a gázszámlát, ő meg alig tud enni valamit :D ennyit erről, örülj hogy van ahova jöhet a gáz...
2010. szept. 29. 21:52
 5/16 A kérdező kommentje:
am meg nem igazán értelmezted a szöveget de sebaj :D
2010. szept. 29. 21:53
 6/16 A kérdező kommentje:
és ha neked ez hülye videó gratulálok te érzéketlen tudatlan lelki nyomorult, az ilyen emberekből kéne kevesebb talán jobb lenne....
2010. szept. 29. 21:57
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

te nem tudtad értelmezni, maguknak csinálták a bajt.

mi is, a 90 es években bejött ez e gázfűtés divat, mindeki bevezette a gázt, és nemrég volt is mikor elzárták a gázt, persze volt a kamu hogy hónapokra elég ami tartályokban van, persze alig lett volna elég 1 hétre. És feldúsították a gázt levegővel, és lecsökkent a fűtőértéke, szall ugyan annyit fizettünk a gázért, aminek a fele levegő, és csak a gázórát tekeri közben meg levesfőzésre nem elég. És akk rajtunk ki segít ??? senki.

majd ha megint így lesz, és otthon nem lesz mivel fűteni, akk nem azon fogsz gondolkozni hogy afrikában kinek nemjut enni. Ha nem népesedtek volna túl, most akk normálisan élhettek volna.

2010. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
basszus, -.- ez csak egy példa azért hogy vannak fontosabb dolgok ezeknél az idióta kérdéseknél amire ha nagyon akar az ember saját maga is tud megoldást találni! ennyi!!
2010. szept. 29. 22:03
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

És elhiszem hogy ilyen barom "gyerekes lázongásaid" vannak, de mikor majd nyakon ver apád, akk azt csinálod majd amit ő mond. És nem tudsz ha nem tudsz semmit megcsinálni magadtól, akk gondolom majd vmi kisegítő iskolába fogsz járni. (persze az én adómból )

talán nőj fel végre.

erről az jut eszembe mikor a hülye állatvédők nem engedték a galambok írtását, mikor meg csak tönkreteszik a várost, összeszarnak mindent, és ezekre a takarításokra is több milliókat kőltünk évente, meg betegséget hordoznak, de nyugodtan, majd mikor ártatlanok kapnak el betegségeket.

2010. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
jesszusom de hülye vagy XDDD
2010. szept. 29. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!