Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Le szeretném borotválni a...

Le szeretném borotválni a fejem, 16 éves lány vagyok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak tetszik. Most is rövid, de kétbalkezes vagyok és sosem tudom úgy megcsinálni, hogy teljesen elégedett legyek vele. Szerintetek rossz ötlet?

(amúgy nem nullással, azért maradna színe a fejemnek)



2022. okt. 22. 19:12
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
63%
Mi baja lehet a környzetednek attól, hogy lenyírod?
2022. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
59%

Én nullással vagyok nyírva pasiként. De nem tudom... Lányokon nagyon kevésnek áll jól a rövid haj. A túl rövid meg még zavaróbb.

Ez a nem áll sehogy se meg ismerős. Az enyém is olyan, amiatt is utálom. A lányok jó része meg szinte sírni tudna, ha meghallják, hogy amúgy eredetileg barna, göndör hajam van. Bár nem tudom miért nagy szám ez.

2022. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Huh bakker már bánom h kiírtam a kérdést.. XD
2022. okt. 22. 19:46
 14/31 A kérdező kommentje:
Mármint a 11-esnek szólt
2022. okt. 22. 19:47
 15/31 A kérdező kommentje:
12-es,koszi,erre voltam kíváncsi, így valószínű a pasik körében nem leszek annyira népszerű, de már megbaratkoztam vele
2022. okt. 22. 19:48
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
Most kérdezed, vagy tudod, hogy 16 éves vagy?
2022. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

#16


Nem tudom mennyire vagy tisztában az oldal működésével, de itt ugye kérdéseket lehet feltenni. Emiatt van a végén a kérdőjel. Régebben volt ilyen, szerintem mai napig tartja, hogy ha nem írtál kérdőjelet, akkor hozzá fűzte magától és úgy írta ki a "KÉRDÉST".


Remélem így érthető. Amúgy nem nagyon értem, hogy most miért kell ezért bele kötni egy 16 éves lányba. Ha nem bírsz az erőddel nyomj le pár fekvőt, ha még mindíg nem akkor csinálj annyit, amennyi kicsit lenyugtat vagy nem tudom. Bár az oldal működését is tanulmányozhatnád.

2022. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik, és egyszer ki akarod próbálni, akkor miért ne? :)


Én is próbáltam már mindenfélét, leginkább színekben, mert nekem a nagyon rövid haj nem áll jól... de voltam már a szőkében-fehér tincsektől kezdve, a vörösön át a feketéig minden.

Aztán rájöttem, hogy az természetes színem a legszebb... :D No, mindegy :)


Csak arra akartam kilyukadni, hogy nyugodtan vágj bele, ha még sem tetszik, néhány hónap alatt lenő.

2022. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

17-es,köszönöm szépen :)

18-as,köszi a válaszod, igazad van, kipróbálok mindent, mielőtt késő lenne ☺️

2022. okt. 22. 20:27
 20/31 anonim ***** válasza:
89%
Ez csak haj, próbáld ki. Nekem amúgy nagyon bejön a géppel teljesen lenyírt frizura lányokon.
2022. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!