Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen jelzőt illetnél erre...

Milyen jelzőt illetnél erre az alakra?

Figyelt kérdés

[link]


Tehát ha mesélnél róla valakinek, akkor milyen jelzőt illenél az alakjára teljesen őszintén, ha nem kéne finomkodni? Olyanokra gondolok, hogy telt, duci, kövér, stb.


2022. okt. 18. 17:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
Én valószínűleg azt mondanám, hogy túlsúlyos. Én amúgy ilyen "kövér, dagadt" meg az ilyen szavakat nem szeretem, én inkább maradok a duci, túlsúlyos szavaknál, és na, rá azt mondanám talán, hogy túlsúlyos, erősen túlsúlyos, lehet inkább az elhízott szó jobb lenne rá, mert néhány képén azért látszik, hogy azért elég sok fölösleg van rajta.
2022. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy elhízott.
2022. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Kövér. Minden rossz nélkül, nyilván a szemébe ezt nem mondanám, meg ettől még lehet vakakinek vonzó. De nekem ha magamban jellemezni kell a csajt, akkor a kövér szó illik rá. A teltet vagy a ducit ennél vékonyabb nőkre mondom.
2022. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!