Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet, hogy nem 2 mm-es...

Lehet, hogy nem 2 mm-es szúrással kellett volna kezdenem a mellbimbó piercinget, vagy ugyanúgy fáj az 1,6-os is?

Figyelt kérdés

Ma szúrattam át a mellbimbómat, és 2mm-es vastagságot szerettem volna alapból. A piercer szerint azt lehet egyből (később 3mm-ig tágítani akarom.


Hiba volt egyből ilyen vastagságot választani? Jobban meg fogok vele szenvedni mintha negyeddel kisebbel kezdtem volna? Vagy ugyanez lenne kisebbnél is. Most érzem ahogy lüktet és feszül. 2 óra telt el. Érzéstelenítés nélkül csinàlta, csipesz nélkül, így a szúrás is kicsit lassabb volt mint vártam. Lehet ez a baj, vagy pont hogy jobban jártam hosszabb távon? Bárki tapasztalat, tanács és bármi ötlet? A bimbó és az udvar találkozásába került. Szúratta valaki egyből 2mm-es tűvel?


Olyan választ nem kérek, hogy undorító, ostoba vagyok, miért kell ezt csinàlni stb. Az én testem és nekem tetszik. A vékony annyira nem.



2022. jún. 28. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ezt így kép nélkül nehéz megmondani
2022. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem látszik rajta semmi. Egyenes a szúrás. Annyit lehetne látni, hogy benne van az ékszer. Gondolom bedagadni, pirosodni még nem voltideje. Váladék sincs.
2022. jún. 28. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg ugyan úgy fog gyógyulni. Nekem mindkettőben van jelenleg függőlegesen, régebben volt vízszintesen is, egyik 5mm-re tágítva. Tágításnál nagyon lassan kell haladni, mivel nagyon lassan tud csak tágulni. Bő fél évig nem is érdemes nagyobbra, pláne, hogy 2,5 mm a kövi méret, ami nem tűnik soknak, de mégis sok. Kezeld, ápold, óvd, és ne áztasd ki, akkor nem lesz baja ;)
2022. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindkettőt átszurattam tavaly októberben 1.6-ossal. A pierceres nem vállalta egyből 2mm-esre! Ki lehetett bírni. Decemberben lett tágítva 2 mm-esre, utána márciusban 2.3mm-,re! Az utolsó tágítás az brutálisan fájt kb. 1 hétig. Utána viszont nagyon érzékeny lett, azóta is érzékeny. Hihetetlenül feldobja a szexuális életem! Viszont a pierceres mondta hogy ne tágítsuk legalább fél évig! És egyetértek vele. Valamikor ősszel fogom belerakatni a 3 mm-est. Én azért tágítom ki ilyen nagy méretre hogy ne nöjjön be a lyuk!


A kérdésedre a válasz: szerintem nem lesz baj, kezeld, ápold és fél évig legalább ne tágítsd! És nem lesz baj!

2022. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Fújj
2022. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!