Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a szám? (képpel)

Pacaaa kérdése:

Szerintetek szép a szám? (képpel)

Figyelt kérdés

Lehet hogy csak az én szememben szépek?:/

Ez egoizmusnak számít?? Én imádom a számat :D



[link]


[link]


[link]


2010. szept. 20. 15:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
en egyaltalan nem irigykedem de tenyleg egy szopos malacra hasonlit...
2010. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 A kérdező kommentje:

köszönök minden normális választ :))


SZÁJFÉNYRŐL:


Én a camponában vettem,de bármelyik másik DOUGLES parfümériában hozzá lehet jutni! Viszonylag olcsón..990 Ftért vettem. Én azért vettem meg mert imádom a különleges dolgokat és a DOUGLES-ben volt vagy 20 féle ízűű és illatú szájfény és labello a LIP SMACKER márkától!

Volt dinnyés,colás,sprite-os,fantás,vattacukros,vannilliás stb.

Én vettem egy vannilliás szájfényt (a képen az van a számon) meg egy vattacukros labellot. MIND A KETTŐ SZUPEER!


itt egy link a szájfényről:

[link]

2010. okt. 17. 15:02
 53/72 anonim ***** válasza:
59%

Hát.. mintha belenyaltál volna a zsírosbödönbe.

Amúgy a szájfények tele vannak kőolajszármazékokkal, amik rohadtul nem tesznek jót az ajkaidnak...

És ne haragudj, szerintem nem szép, túl előreáll, olyan majomfenekés..:(

2010. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
37%
Mit csináljon ha a természet ilyen ajkakat adott neki? Szálljatok már le róla. -.- Ti minden bizonnyal tökéletesek vagytok, és minden porcikátok mestermű? Cöhh.. szánalmasak -.-..
2010. okt. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
100%
oh, szóval színtelen szájfény van a szádon! Pedig azt hittem, h van egy kis rózsaszínes színe. Akkor a szád alapból szép színű :) De köszönöm a részletes választ a szájfényről, kedves vagy ;)
2010. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 15:09-es.


Ő kérte, hogy véleményezzük, és nem fogom nyalni a seggét és fényezni, hogy de szép, amikor nekem nem tetszik..

"cöhh"...

2010. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 A kérdező kommentje:
igen,ez színtelen szájfény :))
2010. okt. 17. 15:29
 58/72 anonim ***** válasza:
55%
Ezt értem utolsó válaszoló csak szerintem nem mind1 hogy milyen stílusban fogalmazzák meg egyesek a nem tetszésüket. De ez az IQ-jukról árulkodik. Egyszerűen gyűlölöm az olyan embereket akik azonnal fikázni kezdik a másikat, kíváncsi lennék ők hogy néznek ki. De ez van.. egyesek nem tudnak kulturáltan véleményt nyilvánítani. Ez felidegesít. Ennyi.
2010. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:

Ezen mi nem kultúrált??


" Hát.. mintha belenyaltál volna a zsírosbödönbe.

Amúgy a szájfények tele vannak kőolajszármazékokkal, amik rohadtul nem tesznek jót az ajkaidnak...

És ne haragudj, szerintem nem szép, túl előreáll, olyan majomfenekés..:("


Nem értelek..

2010. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim válasza:

Szépszádvaaaaaaan *-*

Amúgymeg mit foglalkoztok vele hogy kivan retusálva???

Ha neki így tetszik akkor hadd csinálja!!!

2010. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!