Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok?

Szerintetek szép vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Szerintem szép vagyok de mostanába sokan mondják rám hogy csúnya vagyok és elbizonytalanodtam.Nem értem mért mondják..

18/L


2010. szept. 18. 15:11
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:

Kerdezo: azert mondjak, hogy atlagos vagy, mert feltetted ezt a kerdest es nehogy mar adjak alad a lovat. Az emberek vigyaznak arra, nehogy jot mondjanak a masikrol es mivel a kerdesed alapjan bizonytalannak (gyengenek) tunsz szerintuk, habzo szajjal akarnak beled rugni es orulnek, hogy lekritizalhatnak. Keresik a hibat konkretan, szoval skarki rakta volna fel ezt magarol, akkor se irtak volna jot. Persze minden izles kerdese, de atlagosnak nem mondanalak. A csunyanak titulalt baratnod az atlagos. Te, szerencsedre, szep vagy. Szebb mint a hosszuhaju baratnod, aki egy teljesen atlagos arcu, jo testu, magaval sokat foglalkozo lanynak tunik. Szep vagy es soha, de soha ne kerdezd ezt meg, mert az emberek 90%anak mas oka van arra hogy azt mondja, hogy nem. Kifejezetten szep vagy es ezzel frlejtsd is el ezt, mert nem szamit annyit, amennyit az emberek foglalkoznak ezzel.

23l

2014. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:
szép vagy csak a hajad nm tetszik
2014. aug. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
Gyönyörű *.*
2015. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
szerintem a barna hajú lány nem annyira szép, mint ahogy fényezitek. rajta van egy ház vakolására való smink
2015. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Nagyon átlagos vagy, ezekre a szélsőséges véleményekre ne hallgass. 4,5-5/10


A fekete hajú csajt az első képről viszont tunkolnám rendesen, igazi kis dugnivaló suna, de aműgy ő se néz ki jól :D, kb. egy 5-5,5/10.

2015. márc. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!