Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok?

Szerintetek szép vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Szerintem szép vagyok de mostanába sokan mondják rám hogy csúnya vagyok és elbizonytalanodtam.Nem értem mért mondják..

18/L


2010. szept. 18. 15:11
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
87%
az elso kepen nem tetszel.a masodikon oks.de viszont total atlagos,ha elmennel mellettem az utcan biztosan nem fordulnk meg utannad.
2010. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
89%

sajnálom lehet lehurrogni, de nekem nem tetszel...

nem mondom hogy ronda vagy, csak az a fajta akit nem nézek meg az utcán, igaz lány vagyok de megszoktam nézni ki a szép. : / a stílusod egyáltalán nem jön be..

hát ez a véleményem.. :$

2010. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
88%

utolsó vagyok de elfelejtettem valamit.

a második képen minek csücsörítesz??

nem vagy te kacsa, baszus.. mindenki hagyja abba ezt a hülye csöcsürítgetést szerintem nagyon gáz-.-

2010. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
82%
utolsó 3 válaszolónál a pont
2010. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
30%

túlságosan egyszínű festett hajad van :> sapkahatás.. ha lennének benne árnyalatok és elmennél egy profi fodrászhoz

szuper lehetnél!

2010. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
53%

Az arcod formája, szád orrod mind átlagos együttest alkot, nem emelkedsz ki a tömegből.


hasonlítás képen


neki pl szép az arca

[link]

2010. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
68%
Inkább szép vagy mint ronda, viszont valóban nem az akit mindenki megnéz, egyszerűen nem elég bájos az arcod, de csúnya egyáltalán nem vagy.
2010. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
18/F
2010. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
89%
Nem szeretnék senkit megbántani, de nekem nem tetszel. Átlagos vagy, stílusban meg átlagon aluli. A szemöldököd formája el van találva, ami manapság a korod béli lányoknál elég ritka, a szemed színe is szép, illetve az ajkaid is, de az állad nekem túl markáns, az ekkora karikafülbevaló számomra ízléstelen, ahogy ez a tipikus hajszín is (nem a szőkékkel van bajom, hanem ezzel az árnyalattal a te bőrszínedhez) és a sárga színt erősen kerülnöd kéne, bár ez inkább ízlés, mint az adottságaidból adódó szépség kérdése. A csücsörítés lassan már megkapja a deréktetováláshoz (ribancrendszám) hasonló ribancpóz címet. Az erős feketével kihúzott szemsmink pedig nem áll jól. Most persze le lehet pontozni, hogy én hogy nézhetek ki, de nem én tettem ki ilyen kérdéssel képet magamról. A lényeg amúgy is az, hogy te szépnek lásd önmagad, de én nem fordulnék meg utánad. Viszont a kék kabátos barátnőd arca nagyon szép.
2010. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
27%

Az állad túl markáns,OMG- nehogy bedőlj neki.


Ilyen az állad ilyet örököltél amúgy szerintem semmi gáz nincs vele, nekem is ilyen van mégis szép vagyok, a szépséget nem álban mérik...


És utolsó mit csináljon vele, csak mert neked nem tetszik?

Nincs álplasztika te paraszt!


Egyébként pedig hülyeségeket írsz b..

2010. szept. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!