Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok?

Szerintetek szép vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Szerintem szép vagyok de mostanába sokan mondják rám hogy csúnya vagyok és elbizonytalanodtam.Nem értem mért mondják..

18/L


2010. szept. 18. 15:11
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Szerintem az állam nagyon szép lett.Meg let műtve másfél éve mert nagyon kiálló volt és szerintem nagyon szépen meg lett csinálva.Nem akartam kissebbet.:)
2010. szept. 18. 20:08
 22/45 anonim ***** válasza:
66%

Ti hülyék vagytok?!

Az állával semmi baj egész normális ...méghogy markáns...

2010. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
34%
miiiii tényleg megműtötted nemmondod mán!
2010. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
0%

szép vagy. nem vagy az a kategóriás csaj akire azt mondanám hogy "egyszerűen gyönyörű" de szép vagy. a csúnyaságtól meg elég messze vagy. el ne bizonytalanodj mert biztosan sokan szépnek találnak, de nem kell túlzásba esni, hogy én aztán milyen szép lány vagyok és.....

22f

2010. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
44%

Az első képet be lehetne linkelni sok ilyen "szép vagyok?" kérdéshez, mint "referenciasort":

Balról jobbra: szép, átlagos, csúnyácska

2010. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 Morals válasza:
65%

Nekem tetszel, az esetem vagy, de van 1-2 dolog, ami nem.


1. A stílusod tipikus tinidivatot követ. Ez a klasszikus rapper/deszkás stilusötvözet, ami nekem nagyon egytucat. Nem rossz, de marhára nem nőies, lehetsz Te ennél sokkal jobb is, például természetesebb színeket, stílusosabb, nőiesebb ruhákat hordasz, amitől bájosabb hatást keltesz és nem egyből egy diszkósk*rvára asszociálok.


2. Ne légy hiú. Ha egy lány nyíltan kimondja, hogy szép, minden intelligensebb srác azonnal más vizekre evez. Engedd, hogy a srác állapítsa meg ezeket, ne Te mondd ki, hogy milyen vagy, mert baromi antipatikus.


3. Túl megcsinált vagy, pedig az arcod és a szemed is bejön, de minden elrontasz ezzel a hajjal, a szemöldököddel és a a mimikáddal. Próbáld meg önmagadat adni.

2010. szept. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
27%

Nekem is ilyen szinű a hajam :)

És szerintem te az átlagosnál szebb vagy! :)

2010. szept. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
59%
nem vagy szep. sot! mondhatjuk ugy is hogy csunya vagy. sajnalom. ja,a stilusod sem tetszik!
2010. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
27%
átlagosan szép :)
2010. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 speedos válasza:
ennyi bunkó és vak embert komolyan .nagyon is szép vagy !a barna csaj egyáltalán nem szebb mint te . csak magabiztosabbnak tűnik a képen , ezért jobb benyomást kelt . neked viszont különleges , egyedi arcod van . a stílusod és a személyiséged pedig az évek alatt megtalálod . pár év és igazi kis bomba leszel . de ez nem a maszkírral , hanem a személyiségeddel függ össze . boldogan szép a nő . uh légy büszke , vad , és kedves . a sekélyes írígy megjegyzések meg ne érdekeljenek .
2012. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!