Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nah szóval,reggel mindig be állitom a hajam,kivasalom meg minden és utána sietek a buszra a suliban,és ez alatt fel göndörödik a hajam.....-.- mit csináljak hogy el kerüljem ezt? mit használjak? annyira csunnya ha kivasalom és olyan idétlenül be göndörödnek a végei.....
2010. szept. 17. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még a kócos hajat is szeretem egy lányon, ha jól néz ki. :D
2010. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vidd magaddal a hajvasalód a suliba. Nálunk középsuliban voltak ilyen "hajvasalómániásfiúklányok" és mindig bevitték magukkal és még óra előtt vagy szünetekben kivasalták, ha már láttak benne egy pici hullámot is... Már lehet kapni mini hajvasalókat is, utazási céllal :)


19/L

2010. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jah én is , amúgy nekem a göndör hajú csajok jobban tetszenek valamiért.
2010. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a felpushupolt haj ami kócos az nagyon jól tud kinézni vagy nekem nagyon bejön
2010. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
áááá.vigyem magammal? hát a suliba meg mondják hogy nem vagyok normális.de a többi csajnak olyan szépen áll...pedig ők nem viszik magukkal a hajvasalót. :S
2010. szept. 17. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Sampont próbáltál,már ami egyenesitő hatással bir.
2010. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem probáltam :P
2010. szept. 17. 22:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!