Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemüveg javítás Vision...

Szemüveg javítás Vision Expressben?

Figyelt kérdés
A Vision Express boltokban úgy tudom, végeznek már szemüvegjavítást is. A szemüvegem szára hajlott meg nagyon csúnyán. Ezt meg tudják esetleg oldani és ha igen, akkor mennyibe kerül?

ma 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Sima hajszárítós/forróvízes melegítés, és te is megcsinálhatod.
ma 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt így nem lehet megmondani hogy meg tudják-e csinálni. Nekem az egész keret valahogy elferdült. Három optikába vittem el, mindháromban hajlítgattak rajta valamit mire végül jónak ítéltem. Vagyis most ha nincs rajtam, akkor látszik hogy teljesen girbegurba, de az arcomon egyenesnek tűnik. A három helyből az egyik volt Vision Express (a másik Ofotért, a harmadik egy kisebb optika ahol eredetileg is vettem). Azt mindenhol elmondták, hogy garanciát nem tudnak vállalni, megpróbálnak segíteni, de ha eltörik a szemüveg így jártam. Pénzt sehol nem kértek érte. Ha neked csak a szára hajlott el, akkor azt lehet egyszerűbb kicseréltetni mint hajlítgatni, az már nyilván pénzbe fog kerülni. De vidd be és majd ők megmondják, velem mindenhol segítőkészek voltak.
ma 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!