Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a gyerek tönkretette a...

Ha a gyerek tönkretette a cipőjét, arra nem él semmiféle garancia, igaz?

Figyelt kérdés

A 3 éves kisfiam a kb. 2 hete Deichmannban vásárolt cipőjének az orrát teljesen kilyukasztotta az oviban.. (gyanítom motorozás közben a földön súrolta, bár nem értem, miért nem az erre való ovis cipőjét adták rá, na mindegy)

Szóval ezen esetben jól sejtem, hogy kuka az egész, és nem tudok semmiféle javítási-, vagy cserelehetőséggel élni a boltban?

Nyilván nem egy egetrengető összeg, de azért sajnálom, hogy ennyit bírt.



2023. ápr. 21. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy 10-15 éve nem vásárolok abban a hálózatban minőségi problémák miatt. Kérdésedre válaszolva nyilván azt fogják mondani, hogy a gyerek nem rendeltetésszerűen használta a cipőt. Persze egy próbát megér, de nagy illúzióid ne legyenek!
2023. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van cipővédő, ilyen műanyag cucc amit fel tudsz rakni a cipőre. Nálunk az első ilyen után lett, vagy három párt biztosan elkoptattunk.
2023. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nincsenek illúzióim, mivelhogy valóban igazuk is lenne, mert nem rendeltetésszerűen használta. Azért kérdeztem, mert nem tudom, hogy működik ez, még sosem vittem vissza semmit, ezért semmi tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban.

Köszönöm a válaszod 😊

2023. ápr. 21. 22:36
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 igen,azt néztem én is, a következő cipőre beszerzünk egy olyan védőt
2023. ápr. 21. 22:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy jutott eszedbe? Úgy értem, mielőtt gyereked volt, eszedbe jutott volna a saját cipődet visszavinni, mert elhasználódott?
2023. ápr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 nekem 2 évig minimum jó / jó volt egy cipő, addigra meg nyilván nem él rá semmi, de ha 2 hetet bírt volna akkor valószínűleg gondolkodtam volna, hogy mit is kezdjek vele. Igazából mindegy, csak egy kósza gondolat volt, hátha..
2023. ápr. 22. 08:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha te sem rendeltetés szerűen használod, lehet neked is szétmegy egy hét alatt. Pl megrágja a kutya, rámegy a fűnyíró, rálépsz valami forróra és megolvad...


Hacsak nem munkavédelmi cipő, nem arra van, hogy össze-vissza horzsold, vagdosd, szúrkáld stb.

Még a munkavédelmi is csak egyszer véd, pl ha ráesik valami a lábadra, nem vágja le a lábujjakat, de ugyanakkor a cipőd már kuka.

Motoros bukó, védőszemüveg stb ugyanígy működik, egy balesetet bír csak.

2023. ápr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

"de ha 2 hetet bírt volna"


De nem 2 hetet *bírt*, 2 hét alatt tönkretette a gyerek. Ehhez senkinek semmi köze.

2023. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!