Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha csak az egyik fülemet...

Ha csak az egyik fülemet tágítom az nemgáz?

Figyelt kérdés
2 hete kezdtem el tágitani a bal fülemet, Na most igy belegondolva lehet h elég hülyén néznék ki hogy az egyik fülem olyan a másik meg "normál"...és lehet hogy esztétikusabb is lenne hogy akkor már egyformán áljanak a füleim ,rengeteg ismerősöm van akiknek van tágítójuk,és még 1 olyan embert sem láttam akinek csak az egyik füle lenne tágítva.Persze tudom hogy én döntöm el,meg én tudom h mitakarok! aki segit nekem válaszolni...bizonyára sejtheti hogy miregondolok, és légyszi..nemkérek olyan válaszokat hogy fujj,hogynézki,meg semmi értelme ennek az egész tágitásnak...elhiszem, de inkább nepazaroljuk erre az időt
2010. szept. 15. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
f/l? srácoknál nekem sokkal jobban "bejön" (mert igaziból nem tetszik) ha csak az egyik fülbe van.csajoknál is mondjuk sztm az még elfogadhatóbb,normálisabb,nekem jobban tetszik . 15/L
2010. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is a bal van csak. seki nem hozta fel h miért csak a bal füled van tágítva? most 1.7cm

csináld úgy ahogy jónak látod. senkinek nincs beleszólása.

18/F

2010. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!