Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » KB. Három hete tágítom a...

KB. Három hete tágítom a fülemet, és tegnap este növeltem 2mmtert rajta, és begyullad, és javasolták hogy vegyem ki! Kivettem de így valószínűleg újra kell kezdenem. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 18:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem hiszem h lehetne bármit is azon kívül, hogy újrakezded:( bár nem vagyok kimondott szakértő
2010. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna kivenned :D
2010. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm!Most fülbevaló van benne meg kentem,de remélem minél előbb elmúlik és folytathatom tovább :)
2010. márc. 30. 18:38
 4/20 A kérdező kommentje:
Miért nem kellett volna kivennem? :O Bár ezen én is gondolkoztam h kivegyem ne vegyem..
2010. márc. 30. 18:39
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna kivenned.. Én 2centiről felhúztam 25mm-re, tény,hogy begyulladt,de nem vettem ki mert 1-2nap és elmúlik.
2010. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Már mindegy mert eredeti állapotba került.. de nagyonfájt az bitos
2010. márc. 30. 19:05
 7/20 anonim ***** válasza:

igen, kivenni nem kellett volna... nekem pl minden egyes alkalommal begyulladt, mikor tágítottam. természetesnek mondható.

hogy mit csinálj? hát, ha még mindig akarod, akkor kezdd újra, de ne vedd ki megint ha begyullad, mert akkor sose jutsz egyről a kettőre.

2010. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Előröl kezdtem..megfogadom tanácsodat utolsó válaszoló :)

Meg mindenkiét :DDD

2010. ápr. 2. 17:12
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
pff..szarok vagytok egyszerűen hányingert keltőek vagytok mindanyian,hogy ilyen kis szarságokkal veszitek el mások kultúrájából ami természetes nekik,de viszont nektek azé tetszik mer unatkoztok és már nem tudtok mit kezdeni magatokkal..kész szánalom... -.-" sztem akassztátok fel magatokat a fületeknél fogva..
2010. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%

Utolsó:

Téged miért zavar ez? Ha nekik ez tetszik,akkor csinálják,attól még nem szánalmas emberek. Te viszont annál is szánalmasabb vagy:)

Idióta..

2010. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!