Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Nagyon...

Mit gondoltok erről? Nagyon szánalmas dolog?

Figyelt kérdés

Nyugodtan, hideget meleget, nem bánom, csak érdekel a véleményetek.

Röviden, tömören: néha szeretném hallani, hogy azt mondják rám, hogy szép vagyok, még ha tudom, hogy ez nem is igaz. Csak annyira rosszul érzem magam, amikor én megdicsérek valakit, növelem az önbizalmát, lelket öntök belé, de ha nekem erre lenne szükségem, semmit sem kapok. Nem kell arról áradozni, hogy hú, de gyönyörű vagy, maximum csak annyit, hogy vannak nálad rondábbak is, nekem ennyi elég lenne, hogy ki merjek menni az utcára. Nincs önbizalmam, valószínűleg azért, mert már kicsiként sem voltam szép, és mindig beszólogattak. Most így tinédzser korra igyekeztem megváltozni, és már nem szólnak be, de elismerést sem kapok. Annyira rossz érzés. Szánalmas felfogás, tudom. Ti, lányok, kitől kapjátok azt a löketet, ami "elhiteti" veletek, hogy igenis értékes tagjai vagytok a társadalomnak? :)


2010. szept. 10. 21:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

az a baj, hoyg tapasztalataim szerint soha semmi összefüggés nincs a között, hogy ki érez így mint te, és ki az aki tényleg nem a legszebb. Teljesen össze vissza: ismerek oylan lányt, aki valóban gyönyörű, és mégis kétségbe van esve (tényleg) hogy hogy néz ki, és ismerek olyat is, aki valóban nem a legszebb, és el van szállva magától, meg olyat is aki nem a legszebb, és ezt tudja is... Szóval semmi összefüggés. Ezzel a problémával még én is küzdök, de már eljutottam odáig hogy ha így ismeretlenbe megkrédezik hogy szép vagyok-e, akkor nem azt mondom h nem, hanem azt hogy hát én honnan tudjam?:D

viszont.. azthiszem, hogy azon kívül hogy vannak tényleg átlagon felüli szép lányok, akiket bizony nehéz felülszárnyalni, midnenképpen lényeg hogy ápolt vagy, figyelsz magadra. Elképzelhető hogy azokat a lányokat nem vered, de belőlük kevés van!

ne félj, ha nem vagy rondább az ördögnél akkor rengeteget javíthatsz a megjelenéseden apró odafigyeléssel, és máris szép leszel:)

2010. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, máris sokat segítettetek! :) :)

Képet nem szeretnék ide belinkelni, mert feljárnak ismerőseim, és nem lenne jó, ha felismernének.

Köszönöm a válaszokat még egyszer! A könyvnek utánanézek, LoveGame, megy a mail :)

2010. szept. 12. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!