Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez már kicsit fura, nem?

Ez már kicsit fura, nem?

Figyelt kérdés
Van olyan akinek másmilyen színű a 2 szeme és arra azt mondják az emberek hogy milyen szép de nekem olyan szemem van hogy változtatja a színét,van hogy teljesen sötét kék és van hogy nagyon világos de van olyan h zöld,most sminkelés közben pedig azt vettem észre h az egyik kék a másik pedig zöldes.Ez mitől lehet,és nagyon gáz?
2010. szept. 2. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A fényviszonyoktól függ, hogy te milyennek látod a szemed színét :)
2010. szept. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem nem,az unokatesómmal ámulunk mindig h milyen fura és ha nyitott ablakkal szemben állok és úgy látom h az egyik szemem kék a másik pedig zöld,akkor nem látok jól?:D
2010. szept. 2. 08:49
 3/12 A kérdező kommentje:
Jah és mindenki észrevette h sokszor teljesen más színű a szemem.
2010. szept. 2. 08:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem kékből változik szürkébe, van ilyen, de szerintem is csak fényviszonyoktól függ
2010. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bal zöldes, a jobb kékes. De ezt 20 éves koromig nem is tudtam, egyszer egy informatikus srác vette észre a koliban, mikor a szemembe sütött a nap. és tényleg másak. Bár lehet azért, mert az én szememnek rengeteg problémája van. :) Engem nem zavar a színe, sőt... te is légy büszke rá! :)
2010. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Én is csak olyan 1 éve vettem észre vagyis az unoka húgom én ablakkal szemben öltem és beszélgettünk utána meg meglepődve néz és mondta h másmilyen színű a szemem.

2010. szept. 2. 09:17
 7/12 A kérdező kommentje:
Jah,és most nekem is úgy van h a bal zöldes és a jobb kék.
2010. szept. 2. 09:18
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
szerintem ez tök jó.én ismerem még ieneket és nagyon irgylem őket!!!
2010. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is változik a szemem,igaz hogy a színe az nem sokat,csak kicsit sötétebb barna lesz,de a peremén van egy kis fekete sáv,ami hol ott van hol nincs,hol világosabb,hol sötétebb.Imádom.(L)
2010. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. szept. 2. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!