Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon narancsbőrös a lábam!...

Nagyon narancsbőrös a lábam! Ha nem eszek és tornázom, akkor fogyok, de akkor meg megint lógni fog a combomon a bőr, nem? Mivel kenhetném és hogyan tornázzak? Vagy mit kell iylenkor csinálni hogy hamar elmúljon?

Figyelt kérdés
Tényleg valami jó ötletet..ha kell nem eszek és tornázok minden nap csak tűnjön el mert nagyon csúnya!!!!!!
2008. dec. 9. 18:51
 1/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2008. dec. 9. 18:52
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is olyan mondjuk én 21 vok azon dolgozom h elmúljon

egyél nyugodtan csak ne zsíros ételeket igyál nagyon sok folyadékot lehetőleg vizet tornázz tornázz tornázz én ehez rubint réka dvdit ajánlom én erre tornázok

az hogy a narancsbőr nem múlik el az nem igaz mert már nekem is kevésbé olyan és az egyik b.nőmnek teljesen eltünt mondjuk ő ezt futással érte el de én azt utálok.

feszesítő testápoló meg maszírozás erősen

én szoktam még napi 100 gugolás állást csinálni de te kezd kevesebbel mondjuk felével

remélem tudtam segiteni

ja és ne várj csodákat jó munkához idő kell

de mire jön a jó idő és minden nap teszel a narancsbőröd ellen akkor addigra csoda csini leszel

2008. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kozmetikus vagyok.Szépségdiéta: egy héten csak egyszer egyél hust cigizni nem lehet a különböző narancsbőr elleni masszázsokat is tudom javasolni vagy narancsbör elleni herba teát nem drága és jo.
2008. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval,és még hozzátennném azt is,hogy a sok szénsavmentes ésványvíz és a rendszeres sportolás is segít!
2008. dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A narancsbőr oka, hogy a sejtekbe beépült zsírt és méreganyagokat nem szállatja el a vérkeingés (a megnövekedett sejtek összenyomják a hajszálereket). A dohányzás, alkoholfogyasztás csak ront a hejzeten, méginkább lassítja a vérkeringést. Magukért a méreganyagokárt mondanom sem kell, hogy a rossz táplálkozás a felelős. Tegyél meg mindent, hogy egsészségesen táplálkozz, ahogy előttem is írták zsírmentesen, sok folyadékkal, gyümölccsel. És minden ami csak fokozza a vérkeringést segíthet, pl maszázs, gyógynövények, váltott hideg-meleg zuhany.
2008. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!