Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ciki az, ha valaki 17...

Miért ciki az, ha valaki 17 évesen emo?

Figyelt kérdés
Több oldalon is azt láttam, hogy az már ciki, ha valaki 17 éves korára nem nőtt még ki az emoból. Szerintem ez hatalmas nagy baromság. 13-16-ig tartana emo-kor? Pff... Ha valaki tudja, miért baj az, ha valaki ilyen "öregen" emo, akkor az írja le! Kösz.
2010. aug. 26. 12:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

hülyeség az egész emo-zás...minek kell ilyen gagyi ruhákba öltözni:D

az oké hogy más életérzés, meg felfogás....de minek kell ennyire kitünni a tömegböl.baromság!!!!!!!!

2010. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Akár mennyi vagy sztem gáz...
2010. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elsovel. Itt senki sem birja elfogadni a masikat ugy ahogy van... ennyi.
2010. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én ezt az egészet nem értem. Oké, hogy életérzés, hogy melankólikus, érzelmes jellem... de ez az emberek jelentős részére igaz. Szóval, aki érzelmes, az emo (maguk az emok is gyakran mondanak ilyen baromságokat, nevetséges)...

Amúgy meg általában a tinik szoktak mindenféle szubkultúrához csatlakozni, aztán kinőnek belőle (általában). Hülyén nézne ki egy 25 éves nő, akinek a fején ott egy bazi nagy halálfejes masni, nem?

2010. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a gyökér dumát hogy életérzés...99% divatb*zi, aki leutánozta a maradék 1% "életérzésest"

Azon szoktam még szakadni hogy "jajj ért egy trauma az életbe, ezért lettem emo" közbe csak egy köcsög.

Férfi nem szégyenei ezek a 40 kilós pulifejű valamik.

2010. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
az biztos
2010. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
17:32 egyetertek
2010. aug. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!