Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ciki az, ha valaki 17...

Miért ciki az, ha valaki 17 évesen emo?

Figyelt kérdés
Több oldalon is azt láttam, hogy az már ciki, ha valaki 17 éves korára nem nőtt még ki az emoból. Szerintem ez hatalmas nagy baromság. 13-16-ig tartana emo-kor? Pff... Ha valaki tudja, miért baj az, ha valaki ilyen "öregen" emo, akkor az írja le! Kösz.
2010. aug. 26. 12:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Azért ciki, mert a magyar nép ilyen primitív és elitéli azokat akik mások.:D le lehet pontozni.:D
2010. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
én még bele se léptem az emo korba pedig 20 vagyok.tehát nem nagyon értem ezt az "emokor" fogalmat:D az emberek véleménye olyan amilyen, ha nem tetszik változtasd meg, vagy élj vele együtt.
2010. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A magyarok tényleg eléggé szűk látókörűek, nem bírják elviselni, ha valaki nem úgy viselkedik, mint ők. Ez eléggé szánalmas. -.-

Köszi a választ... azért kíváncsi vagyok, másoknak mi a véleményük erről.

2010. aug. 26. 12:06
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
mert ez az emoság egy divat lett és a 13 -14éceseknél terjedt el, mert divatolni akarnak, 17-18éves korra felkéne már nőnie az embernek és kinőnie ezeket a hobortokat. Komolyabban gondolkoznia .. szerinted mondjuk két 20éves közül kit fognak majd szivesebben alkalmazni egy normális munkahelyen emost vagy egy normálisan kinéző embert?
2010. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Azért,mert a legtöbben úgy tartják,hogy az emo stílus egy kamasz stílus.

Ha belegondolsz,nem is igen látni 18 felett emot,persze vannak kivételek.

Rengeteg emot ismertem,és 18 után mind felhagyott ezzel a stílussal.

Ennek ellenére szerintem nem ciki,ha valaki az 17 évesen,mégis igaznak tartom,hogy a legtöbb emo kamasz.

2010. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
mert divat az egész...én emosokba főleg azt utálom,amikor vagdossák az ereiet..most ez normális???????? mondjuk olyan emost is láttam,aki nem bírta nézni,ahogy a másik felvágja az erét,mert rosszul lett volna tőle:D na az csak divat-emos
2010. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Akikkel én találkoztam, mint korombeli volt (17 vagyok, pont ).

Komolyabban gondolkodnia... na, igen. Szerintem eléggé lehangoló, hogy 13 évesek lesznek csak úgy divatból emok, miközben semmi olyasmi gondolatuk nincsen. És véleményem szerint pont az emok azok, akiknek komolyabb gondolataik vannak.

Munkahely.. hmm... ebben van valami.

2010. aug. 26. 12:14
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az emo úgy kortól függetlenül, úgy, ahogy van, ciki.
2010. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

kedves 12:14!

Nem minden emo nyiszálja magát, pölö én csak a kenyeret szoktam felvágni.

Azt mondod, azok az igazi emok, akik vagdossák magukat?

-_-"

Az emo nem csak arról szól. Életérzés, gondolkodási stílus.

Amit mondtál, az olyan, mintha egy kalap alá vennél mindenkit (ez utolsóra is vonatkozik), aki emo.

Ennyi erővel én meg azt is közölhetném, hogy minden ember botor, és szn*b, egyiküknek sincs egyéni véleménye és csak a pénz számít nekik. Hétvégente plázáznak, egyébként meg punnyadnak a gép előtt.

Köszönöm.

2010. aug. 26. 12:19
 10/17 anonim ***** válasza:
de aztmondod,hogy az emo egy életérzés,és stílus..akkor nem ugyanúgy kéne gondolkoznia minden emosnak???ez olyan,mint a hippik..azokis mind ugyanúgy gondolkoznak...szóval most nemértelek
2010. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!