Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A pasiknak tényleg ez kell?

A pasiknak tényleg ez kell?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy mostanában a pasiknak a szőke műkörmös cicák tetszenek ,akik 24/7 ki vannak festve, és mindig magassarkúban vannak.

Nekem van egy két éves kapcsolatom, tehát engem nem érint a dolog, csak kíváncsiságból...Inkább egy buta agyonfestett , de szép szőke, mint egy okos, talpraesett széparcú barna?


2010. aug. 26. 10:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
amugy meg sztem azért tetszik nekik a szöke jobban, mert az nem oylan titokzatos mint 1 barna,jobban kiismerhetöbb,barbie-babásabb és nem félnek tölük annyira a pasik.meg azt hiszik könnyeben ágyba lehet öket vinni-ami persze nem mindig igaz.
2010. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nekem a talpraesett széparcú barna kimondott az esetem :)

viszont ők meg nem szeretnek engem, inkább a feketék és a szőkék. na most akkor hogy is van ez? :)

22f

2010. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
utolsó: ne add fel, biztos lesz egy széparcú barna akinek bejössz:)
2010. aug. 28. 08:40
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit általánosítás. Én fekete hajú, talpraesett, okos nő vagyok. Nem csak a munkámból kifolyólat, hanem a magánéletemben is mindig festem magam és minimum 10 centis sarkakon tipegek. Még soha nem néztek butának, vagy plázacicának, és igen, szeretnek a pasik.
2010. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!