Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A pasiknak tényleg ez kell?

A pasiknak tényleg ez kell?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy mostanában a pasiknak a szőke műkörmös cicák tetszenek ,akik 24/7 ki vannak festve, és mindig magassarkúban vannak.

Nekem van egy két éves kapcsolatom, tehát engem nem érint a dolog, csak kíváncsiságból...Inkább egy buta agyonfestett , de szép szőke, mint egy okos, talpraesett széparcú barna?


2010. aug. 26. 10:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a tinifiukra és a "falu bikáira" jellemző..Tudod, mert ez a menő!:D
2010. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én az ellenkezőjét vettem észre... általában a feketékre buknak, ha már választani lehet (persze ez arctól és alaktól is függ). Párom is fekete párti, barátai is... (bár én eredetileg szőkésbarna vagyok). :)


Ezt olvasd el, tök jó és tényleg igaz:


[link]

2010. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

az ilyen olyanoknak kell akik fel akarnak vágni a haverjuk előtt..meg őket meg lehet...mi másért..


De én sem értem sokszor..


Egy természetesen szép nő sokkal szebb...

2010. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
így is van...
2010. aug. 26. 10:22
 5/14 A kérdező kommentje:

ma 10:21 ez a cikk nagon jó,köszi

:)

2010. aug. 26. 10:23
 6/14 anonim ***** válasza:
10:21 Meglepődtem ezen a cikken, amugy ezt már én is észrevettem!:)
2010. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Tudod egy barna természetes lány is lehet buta,míg egy szőke műkörmös lány okos.Túl sok sorozatot meg amerikai filmet néztek.A pasik szerintem tudják mi jó nekik.
2010. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

akik a sexre mennek azoknak kellenek a szokek, ez teny, amugy ez a szokesdi is olyan mint a: -kekszemu, huh, akkor biztos szep...

meg a nepdalokban is benne van:_szokek legelebb, aztan feketek..., meg az a szep, az a szep akinek a szeme kek...

azert mondjak a fiuk kek szemu szoke csajok mindig elonyben vannak....(mar be van rogzodve az anyukba :P

amugy feltettem en is itt gyakorikerdeseken egy ilyen fele kerdest, nezd meg : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__11017..

2010. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát igen,a buta szőkék.Miért pont szőkék?,nem csak azok vannak agyon festve és qrvásn öltözve.Amúgy én sem értem a dolgot h miért az jön be nekik ha egy nő r ibancos.

Amúgy én is szőke vagyok,természetes és tetszem a férfiaknak,és nem azért mert szőke vagyok mert amikor barnára voltam festve akkor is bejöttem a pasiknak,hanem azért mert csinosan öltözködöm de nem teszem ki a dolgaimat,szerintem szép arcom van(nem vagyok egoista)és csak kicsit sminkelek,szóval nem értekm hogy sok nő miért egyből a szőkékre néz csúnyán,igaz engem is zavar amikor egy csapat hidrogénezett szőke csaj megy az utcán,ezért veszti el a szőke hajszín a különlegességét.

2010. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem is elég sok pasinak jön be a fekete haj.amugy én vörös-lilás vagyok zöld szemmel, sztem ez elég ritka,és sok pasinak tetszik.
2010. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!