Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szoktál hordani suliba/mi...

Mit szoktál hordani suliba/mi van az iskolatáskádban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nyár van, de arra vagyok kíváncsi, hogy általában miket szoktatok magatokkal hordani.
2010. aug. 26. 02:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A legszükségesebb könyvek és füzetek (csak azokat hordom, amiknél szólnak a tanárok, vagy karót írnak, ha nincs ott, a többit mindig elbliccelem, mert kézitáskát hordok, és azt nem szeretem ha nehéz a sok könyvtől). Nesszeszer, ebben tampon, betét, váltás bugyi, gyógyszer (görcsoldó, fejfájáscsillapító), sebtapasz. Tízórai, fél liter víz/tea/gyümilé/kóla, mikor mi. Tolltartó, iratok az összes iratommal. Pénztárca, 3-4 ezer forinttal, és mindig nálam van a bankkártyám is, de erről le akarok szokni, úgysincs rá suliban szükségem, ha elhagyom az meg gáz. Kulcs, telefon (bár ezt inkább zsebben, kivéve ha zseb nélküli ruha van rajtam). Szemüvegtok, ebben a szemüvegem, a kontaktlencse tartóm (mindig lencsét hordok, de biztonság kedvéért nembaj, ha nálam van a szemcsi), hullámcsat, szemhéjtus. Amikor kipattog az arcom hordok magamnál alapozót, korrektort, púdert is. Pici manikűrszett, kisolló, reszelő, szemöldökcsipesez van benne. Rágó, hajgumi, cigi, öngyújtó. Kb. ennyi. Leírva nagyon soknak tűnik, én is csak lesek, hogy mennyi mindent leírtam, de összepakolva nem olyan sok ez. :D De sosem a könyvektől nehéz a táskám... :))) (16/L)
2010. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Intim törlőkendőt, zsepit, labellot, szájfényt, esernyőt kihagytam. De esernyő nekem is csak borult időben. Meg van, hogy inkább kézben viszem, mert nehéz. :D
2010. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Az összes válasz hasznos:D

2010. aug. 29. 19:48
 24/26 anonim ***** válasza:
könyvek, füzetek, tolltartó, rengeteg zsepi, dezodor, szájfény, labello, fésű, tükör, kaja, innivaló, alkoholos kéztisztító [bár nálunk akkora divat lett hogy mindenkinél van szinte, szal kéregetek:Dszóval az nem mindig van] bérlettok, hajgumi, hullámcsatok, a naptáram [anélkül sehova ha suliba megyek:D] kb ennyi de majd ha megint suli lesz leírom :D:D
2010. aug. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

tankönyv

füzet

1 toll (utálom a tolltartokat) :XD

zsepi

viz

betét

haajgumi

fésü

iratok

kulcs

mobil

cigi XD

16/l

2010. aug. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
utcso vagyok elfelejtetem.kaja, öngyujto
2010. aug. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!