Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi mindent hordtok a táskátokban?

Mi mindent hordtok a táskátokban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 17:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
:D igen mert száraz a hajvégem a szőkítés miatt és ha bekenem vele a végét akk szebb lesz és jobban érzem magam :D
2010. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok, bocsi az offért, de tényleg igaz hogy mi csajok mennyi "Kacatot" tudunk magunknál hordani, érthető hogy néha a srácok furán néznek ránk:) De legalább felkészültek vagyunk:)
2010. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

na akkor lehet én is berakom a hajvégápolóm :) és milyet használsz?

utolsó: hát ígen, én is rengeteg dolgot hordok a táskámban.. a barátom nem egyszer mosolyog rajtam, de mikor kell valami neki akkor mindig tőlem kér, és milyen jó hogy van :) szóval csak nevessenek :)

2010. aug. 23. 18:32
 14/23 anonim ***** válasza:
pénztárca-iratokkal, óvszerrel, persze pénzzel:P, neszeszer gyógyszerekkel, tamponnal, betéttel, rágó, kulcs, mobil, ennyi, mást nem hordok magammal:) 17L
2010. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

a szilikonos hajvégápolót mindig a spárban veszem 800ft körül van, nem tom a márkáját de megtaláltam neked a képet h h néz ki :)

[link]


egyébként meg még az is igaz ránk nőkre h minél nagyobb a táska annál többet akarunk belerakni :D:D

2010. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
pénztárca benne iratok, pénz, stb., rágó, telefon, dezodor, parfüm, tampon, tisztaságibetét, hajcsat, hajgumi, fülhallgató a telefonomhoz:D, kistükör, sebtapasz, néha napján berakom a testpermetet is, és mindig van nálam fél liter ásványvíz:)
2010. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

köszi szépen a képet :)

hát igen, én minél idősebb vagyok annál nagyobb táska kell, de már az sem elég amim most van, pedig ez még csak fél éve van meg :) már el sem tudnám képzelni magak kis táskával :)

2010. aug. 23. 18:40
 18/23 anonim ***** válasza:

pénztárca>>iratok, pénz, bérlet, telefon fülhallgatóval. szemcerka, korrektor, szemhéjpúder ecsettel/tus, szempillaspirál, aznapi szájfény, tükör, ezek egy kis neszesszerben. rágó, zsepi, betét, ajakbalzsam, kézzselé, mini hajkefe, szerencsekövek kis szütyőben. nyáron napszemüveg, télen kesztyű, minden évszakban esernyő. néha valami újság vagy könyv, ja és a mindenesfüzetem tollal!=D

14/L

2010. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Telefon, pénztárca, zsepi, telefonhoz fülhallgató.

15/L

2010. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
pénztárca(benne pénz, bankkártyák és iratok) toll, papír, mobil, nedves törlőkendő, fésű, tampon, betét, tisztasági betét, kulcs, parfüm, deo, hullámcsat, hajgumi, zsepi, köröm reszelő, kis tükör, szájfény, labello, gyógyszerek( fájdalom csillapító, szemcsepp, télen orr spré és torok fájás elleni,szemcsepp :)) fogamzásgátló azt hiszem ennyi:)
2010. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!