Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csuklótetoválásról mindent?

Csuklótetoválásról mindent?

Figyelt kérdés

Szeretnék fiam születésére egy tetoválást a nevének betűjével és egy apró, rá jellemző jellel, de mivel sosem volt még ezért kíváncsi lennék pár dologra azoktól, akiknek ott van vagy csinál (még nem döntöttem pontosan hol fogom csináltatni, ezért itt érdeklődök):


- kell-e előtte allergiapróba?

- mennyi ideig sebes és mihez hasonlít? (mármint van-e varosodás, le kell-e takarni addig, fertőződhet-e, stb.)

- pici minta, kb. meddig tart?

- vérzik-e közben vagy utána?


Elnézést a sok kérdésért, ha zavar, lapozz tovább :)

Köszönöm


2011. júl. 19. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Itt szerintem minden ott van, ami érdekel:)

2011. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem kell allergiapróba, ha megbízható helyen csináltatod, akkor a tinták is megbízhatóak, amik nem tartalmaznak allergén anyagokat.

2 hét alatt kb. ledobja a sebet. nem vészes, mintha egy karcolás sebesedne be vagy annyi se. azt szokták tanácsolni, h 3 napig fóliázd be. kezelése csak annyi, h mindig kenni kell (Bepantene/Bepantene Plus)ki ne száradjon.

hát nekem 2 csuklóm volt összesen 30perc és nem olyan kicsi minta. olyan negyed óra lehet.. :D

közben szokott vérezni, de folyamatosan kennek rá vazelint, az megállítja a vérzést.

2011. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

nekem is van a csuklómon, nem fűjt, olyan érzés volt mintha csipkedték volna :D én egy napig fóliáztam és nembírta tovább a kezem :s irritált a fólia, sima krémmel kentem, 2 hétig nem érheti víz, nem kaparhatod!! ha hámosodik azt majd magától ledobja, nem szabad hozzányúlnod :D bár én a 2. hét után már szedegettem meg kapargattam, nem lett semmi baja :D

nekem vérzett egy kicsit közben is meg utána is, nem volt nagyon gázos...

2011. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék csuklóra, de csak ha lemegy a strand szezon:)

Hogy bírtátok ki, hogy ne érjen sehogy vízhez?:O

2011. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem érte víz, simán tusoltam. áztatni nem szabad.

ugyan úgy tusfürdő is ért hozzá minden. semmi baja nem lett.

áztatni tényleg nem szabad, de az gondolom érthető..:D

2011. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, nagyon kedvesek vagytok :)

Szép napot!

2011. júl. 20. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!