Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Először szeretnék műkörmöt....

Először szeretnék műkörmöt. Leírnátok mindent amit ezzel kapcsolatban tudni kell?

Figyelt kérdés
(Nem szeretném újratölteni, csak egy próbát akarok tenni.)
2011. júl. 6. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok dolgokra körömmel kapcs mert és is épp egy próbán gondolkodok.
2011. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mű, vagy zselés köröm ?
2011. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Melyik a jobb? Mennyibe kerülnek?
2011. júl. 6. 19:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudok pontos árat mondani.

a zselés tovább tart, szebb, de jobban roncsolja a körmöt.

a mű nem tart olyan sokat, és nem roncsolja annyira a körmöt mit a zselés.


a zselés drágább.

2011. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

drágább a zselés de szebb is szerintem ha szépen megcsinálják.

tavaly nyáron én is csináltattam kipróbálni. eléggé tönkretette a körmeimet(nagyon elvékonyodott, töredezett,stb) kb fél év kellett hogy rendbejöjjön.

2011. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És mit lehetne csinálni, hogy ne tegye tönkre a körmöket?
2011. júl. 6. 19:18
 7/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

nem igazán lehet csinálni vele semmit, mert le szokták reszelni a köröm felső rétegét, hogy jobban ragadjon a zselé.

azt nem lehet leszedni ugy mint a műkörmöt. csak ha a manikűrösöddel szedeted le, de eléggé fáj :/

Megvárod hogy lenőjőn, és ujratöltik. Végülis pont olyan mindha az igazi körmöd lenne.

2011. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hupsz nem előző hanem az előző elötti :P
2011. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Na jó, akkor tisztába teszem a dolgokat...

Alapanyagok tekintetében van a zselé(acryl műgyanta, ami uv fényre köt) és a porcelán(két komponensű acryl alapanyag), technika szempontjából a tip és az épített. Tipes körömnél egy műanyag alátétet ragasztanak a körömre, amit összereszelnek a saját körömlemezzel, és erre teszik az anyagot. Építettnél egy papírsablont ragasztanak az ujjadra, amire felteszik az anyagot, majd kötés után leszedik. Tartósságát tekintve mindkettő a műkörmöstől függ, nem az alapanyagtól, é nem az alkalmazott technikától, és a híresztelésekkel ellentétben nem attól lesz tartós köröm, hogy ha nagyon vastag. Megvan határozva, hogy hol kell több anyagnak lenni, de sokan nem tudják, így inkább az egész körmöt vastagra építik, és beadják a vendégnek, hogy azért, mert így kell.

A körmöt NEM teszi tönkre egyik sem, mert nem lereszelik a saját körmöt, hanem a felületét felbolyhozzák(normál esetben a körömlemez 100-150 rétegből áll, a bolyhozás ennek csak csekély részét érinti)a tapadás érdekében. Itt is nagyban függ a végeredmény a műkörmöstől, mert ha valami tönkre tudja tenni a körmöt az a szakszerűtlen előkészítés.

Menj a nais.hu oldalra, és keress rá a lakhelyedre, ki fog jönni az ott dolgozó körmösök listája, és meg utdod nézni a munkáikat. Ne az ár alapján dönts, mert sokszor az olcsó körmösök nem végeztek sulit, vagy olyan rosszul dolgoznak, h nem mernek többet kétni. egy szett köröm 3 és 5000 Ft körül mozog, attól függően, hol dolgozik a körmös. Ha valami még érdekel, írj nyugodtan.

Egy műkörmös

2011. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

3500Ft-ért már csinálnak szép körmöt? Körülbelül ennyit szeretnék rászánni.

Zseléset, vagy porcelánosat csináltassak?

Tipeset, vagy építettet?

2011. júl. 6. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!