Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 40-es férfi vagyok,és meg...

40-es férfi vagyok,és meg ritkult a szemöldököm mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Van a drága megoldás amivel szálasan be tudják tetoválni. Azt jelenti hogy ahol ritka oda tetoválnak szőrszálakat. Vagy ha esetleg tartós festékkel befested az ugye olcsóbb de le is kopik egy idő után
2021. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sanyó9999 válasza:
90%

A kettessel mi a baj? Miért pontozzátok le? A frankót írta!Ha lassan is,de a leszálló ágban vagyunk 40-45 után.

Az.hogy jól tartjuk magunkat,és erőnk teljében vagyunk,nem azt jelenti,hogy a szervezetünkön nem kezd mutatkozni a kopás jele.

63/F

2021. máj. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így kell csinálni, látod kettes!

Adtam egy szerinted is jó választ, de egy hisztis pitcsa miatt inkább a jó választ is törlik, most meg milyen hülye fazonja van a beszélgetésnek, olyan mintha magadba kételkednél.

Hát, ez egy ilyen oldal, mindent elárul így magárol....

2021. máj. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!