Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Külső vagy belső számít?

Külső vagy belső számít?

Figyelt kérdés
Sok férfi/fiú jön azzal,hogy a külső szinte nem is számít,vagy legalábbis a belső többet.Mégis eddig úgy vettük észre,hogy igenis a külsőt figyelitek,az alapján ítéltek.Szemüveges vagy teltebb esetleg fogszabályzós lányokat már emberszámba sem veszitek.(A legtöbben)Hogy vagytok ezzel?
2010. aug. 21. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A külső is számít, természetesen. Viszont ez nem a szemüvegről szól, az nagyon jól tud ám állni egy lánynak, a fogszabályzó is, olyan aranyos :)
2010. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ez igencsak egyén függő. Én nem szeretem azt, ha egy lány szép, de azt hiszi, hogy európa egy ország, de az sem jó, ha egy csaj nem szép, és okos. A köztes a jó, végülis követni kell az adott kort, ez a a 21.-ik század, bárki lehet szép ha akar, lehet fodrászkodni, lehet fogyni, hízni, arcot ápolni, fogatmosni, de persze mindig vannak "menthetetlenek", akiket sajnos a társadalom megpecsétel. Lehet művelődni, elvileg azért járunk iskolába, bár most tudom, hogy nem csak az inteligenciárol van szó, szép és beképzelt, vagánykodó, szemétkedő, gengszterkedő, rajoskodó lányok a legrosszabbak .Amúgy szerintem a fogszabályzásban semmi csúnya nincsen, sőt, van mikor kimondottan aranyos a csaj.
2010. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem épp úgy számít a külső is mint a belső.

Volt olyan pasim akibe nem úgy zűgtam és szerettem bele hogy áh mennyire jó pasi...hanem a belső tulajdonságaiba és igaz nem is tartottam csúnyának de hú de jó kategóriás pasinak sem de annyira bele szerettem hogy nem azt mondom hogy elfogadtam a külsejét hanem hogy úgy tudtam szeretni ahogy van és nem a külseje fogott meg benne.

Bocsi ha kicsit furán fogalmaztam de nem tudtam normálisabban leírni :)

2010. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő számít,de nincs túl sok igényem csak ápolja magát, bár én lány vagyok.
2010. aug. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem.:D
2010. aug. 22. 01:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából az első benyomáshoz a külső, a többihez a belső.
2010. aug. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

először a külső a fontos, mindenki azt nézi, erről állapítják meg, hogy érdemes e azzal a csajjal foglalkozni, mert ha külsőleg nem vonz senkit akkor nem is akarják jobban megismerni

utána meg a belső számít, hiába olyan a belsője egy csajnak amilyen minden pasi álma ha közben senki nem figyel fel rá

2010. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy legyen kedved megismerni valakit, kell a külső. Sajnos.
2010. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előszőr külső,aztán belső..
2010. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!