Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne nőiesebb,...

Hogyan lehetne nőiesebb, kicsit vadabb külsőm?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok,hogy szúratok az arcomba 20 pc-t,és lenyírom a hajam nullás géppel:D Hanem szeretnék kicsit nőiesebb lenni,néha hordani magassarkút,vagy szoknyát,amit sose hordok,testhez feszülős ruhákat,vagy bőr nacit,miniszoknyát,ilyesmikre gondoltam:)A hajamon is szeretnék változtatni,de nem tudom,hogy hogyan.Most hátközépig ér,sötétbarna,de meg szívta a nap,és hullámos,de már unom.Levágni nem akarnám,max.egy picit.Esetleg festésre gondoltam?

Milyen hétköznapi sminket ajánlotok,ami suliba is jó?

Ötleteket várok!;)

16/L


2010. aug. 16. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
tanulj Avril- től:))
2010. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem jön be az ő stílusa,se a zenéje,de azért köszi:)
2010. aug. 16. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg képet tudnál oktojálni (xD) akkor ezt megköszönném. szimpi csajnak tűnsz, ne fesd a hajad szerintem, nekem bejönnél, de azért kéne kép is:D

15/F

2010. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

hát...hétköznapi smink:

- kihúzod a szemed, szempillaspirál, a ruhádhoz illő nemtúl erős szemhéjfesték, és szájbalzsam/ezt kozmetikus ajánlotta, mert a szájfény túlságosan 'virít' ezzel a sminkkel:)/

ja..és ha kell akkor alapozó;)

2010. aug. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

frizurából ezt tudom ajánlani, akár fel is tűzheted és úgy is elég vagány lenne

[link]


[link]


hajszíned lehetne egy kicsit vörösesebb árnyalatú

[link]


a smink pedig lehet egyszerűbb

[link]

alul felül kihúzod feketével, ha buliba mész ugyan ezt a sminket elkészíted és egy sötétebb rúzst/szájfényt is felteszel

[link]


[link]

2010. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek(:
2010. aug. 17. 10:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőiesebb alkathoz kell egy kis forma. Szóval ha csontsovány vagy, akkor szedjél fel néhány kilót, és alakítsd izommá. :) Ruházkodás rajtad áll, és az alakodon, ha kis hurkáid vannak, persze hogy ne vegyél fel haspólót. Haj: nemtudok mit ajánlani, és szeretnék barna, hátközépig érő, hullámos hajat... most épp arra gyúrok :D smink: suliba: alapozó, szempillaspirál, korrektor. BŐVEN elég. Buliba: bármilyen vad smink jöhet. De ez szintén függ az öltözködésedtől. Ha túl szexisen, vadul öltözöl, kevesebb sminket rakj és fordítva. Így elkerülheted, hogy k*rvának nézzenek.
2010. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!