Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk mit gondoltok ha kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mit gondoltok ha kicsit másként (képpel) nöiesebb goth stilusban öltözik egy lány?

Figyelt kérdés

nem hord acélbetétest, nincs fekete vakolat rajta hanem szép egyszerü smink van rajta, nincs piercingje, jo alakja van, szép ápolt haja van , nem csak feketében van


füzö :


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



ruha : [link]


kardigán: [link]


[link]



[link]


cipö: [link]

[link]


szoknya:


[link]


[link]


[link]



kiegészitö :


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



kesztyüjét nézétek csak -


[link]


[link]


2011. júl. 9. 01:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
ha nem goth (nem diszperzit festék az arca és koromfekete a sminkje), akkor túl régimódi, olyan 18-19. századbeli ruhák k*rváknak.
2011. júl. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%
Akkor most te melyik képen vagy?
2011. júl. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
látom nemismered a férfiakat :) kujvára nemfogja ezt senki elolvasni / megnézni :)
2011. júl. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm is igy öltözik de ő hord bakancsot is.Én imádom.Ja és a Corvinusra jár szóval nem valami otobenkó k.rva.
2011. júl. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%
Fasza, már csak két macska fül kéne, amire rátekered a hajad :)
2011. júl. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
52%
ezio- akárki vagy xD jót nevettem : D
2011. júl. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Leírtak alapján még éppen be is jöhet, de ezek a góth stílusú ruhák nem az én ízlésem.A cipő,ruha, fűzők meg a szoknya még éppen oké de a többi már sok amiket felsoroltál.
2011. júl. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

01: 16

egy szoval se mondtam hogy az acélbetétes hogy szar vagy hogy k.rvák hordják. szerintem nem illik hozzá. de izlések és pofonok. a pasijaim közt volt már metálos és punk is( tudom a punk és a goth érdekes párositás XD de nagyon szeretem) ök is hordak acélbetétest és nagyon is tetszett.


tobbinek:

azért irtam ide hogy normális válaszokat kapjak.legyen az akár negativ akár pozitiv. nem lehordásokat. akinek nem tetszik lépjen vissza

2011. júl. 9. 01:26
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
És valóban erre utaltam, első olvasó tud valamit, és én onnan jövök ráadásul, csak időutazó vagyok.
2011. júl. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
:)
2011. júl. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!