Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk mit gondoltok ha kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mit gondoltok ha kicsit másként (képpel) nöiesebb goth stilusban öltözik egy lány?

Figyelt kérdés

nem hord acélbetétest, nincs fekete vakolat rajta hanem szép egyszerü smink van rajta, nincs piercingje, jo alakja van, szép ápolt haja van , nem csak feketében van


füzö :


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



ruha : [link]


kardigán: [link]


[link]



[link]


cipö: [link]

[link]


szoknya:


[link]


[link]


[link]



kiegészitö :


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



kesztyüjét nézétek csak -


[link]


[link]


2011. júl. 9. 01:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik ez a stílus, oda vagyok érte ha egy lány ilyen cuccokat hord, hát még ha jól is néz ki alapból (ez fontos). A zene, gondolkodásmód, a stílus, a "sötét" dolgok (ha szabad így fogalmaznom) mind a kedvenceim. Azokat akinek ez a stílus csak egy lehetőség a depressziója kifejezésére, és a folytonos siránkozásra nem annyira kedvelem, bár talán nem is ők az igazi gothok... szeretem ha egy emberrel lehet röhögni is. Volt egy goth csaj ismerősöm, vele aztán lehetett dumálni jókat, nem mindennapi humora volt :)

De mivel elsősorban a ruhákat kérdezted, sztem kinézetre 5ös, mivel extra nőies, mégsem k*rvás (talán régen még az volt). Csodálom ezeket a csajokat h ennyit adnak magukra meg az öltözködésükre (nem kevés pénz egy ilyne ruha). Az meg h idejétmúlt vagy nem, sztem hülyeség, van ami a maga idejében is jól nézett ki és még századokkal később is.

2011. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Én ugyan lány vagyok de voltak nagyon szép ruhák a képek között és szerintem egyáltalán nem gond ha többe törődsz a külsőddel.Ha neked ez tetszik miért ne?Biztos vagyok benne hogy lesz olyan fiú akinek szintén ez fog tetszeni,nem hiszem hogy mérvadó dolog lenne.Végül is minden stílus arról szól hogy önmagunk kifejezzük,nem???
2011. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nekem minden tetszik innen kiveve azt a kalapot, meg a kesztyuket... A tobbi nagyon is tetszik, kar h nagyon keves lany jar fuzoben.


18/F (lazabb rocker)

2011. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
köszia a váálaszokat. amugy 18 éves vagyok
2011. júl. 11. 21:38
 25/27 anonim válasza:

hát szerintem a ruha az tök jó a szoknya az még talán,de ez a kesztyűs dolog naon nem jön be

az első pár kép nagyon szexy úgy magában de valszeg a többi cucc elrontaná.(pl kesztyű)

2011. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gondom nincs ezzel. Az más kérdés, hogy az emo- goth stb. merészebb stílusú csajok csak a hozzájuk hasonló srácokat keresik stílusban, így a kérdésre adott válaszaink lényegtelenek :)
2011. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ha szereted ezt a stílust és jól érzed magad benne akkor hajrá! De ne legyél a divat balekja (mint például azok a divatgothok akik mindent magukra húznak egyszerre ami fekete vagy kicsit is múltszázadinak hat).


Nyáron az 50 fokban nem kell acélbetétes és full fekete bársony cucc meg fűző. És az acélbetétes, ha a stílusodhoz egyébként sem illik, nem egy goth alapkellék (magam részéről úgy tűnik te is kedveled az elegáns viktoriánus darabokat, amihez egyáltalán nem való szerintem a bakancs (ki látott már olyant, hogy egy hölgy bakancsban csattog az utcán :D), persze van olyan goth stílus amihez nagyon is passzol).


Lehet teszem azt csipkéből és lenből is összeállítani egy nyári öltözetet (Ha ez pont fekete színű mert úgy gondolod az se olyan gond, ha jó az anyagválasztás). Egy egyszerű lenge ruha, hosszú bő új és szoknya ami védd a naptól, hozzá egy elegáns ékszer (amit nyugodtan lehet központi elemnek tekinteni) és szolid smink teljesen megteszi ilyenkor a hatását és a stílusban maradsz anélkül, hogy szenvedned kéne a napon. Egy goth kezébe jól áll a legyező és a napernyő is ;) .


Amúgy is figyelj a bőrödre. Ehhez a stílushoz kerülni kell a napbarnított bőrt. Tehát fedd el magad ahogyan a régi hölgyek is tették. Mellesleg a goth sok irányzata merít a múltszázadok öltözeteiből. Akkor is voltak nyarak és akkor is öltöztek a nők, méghozzá próbáltak úgy elegánsak maradni, hogy ne bolonduljanak meg a hőségben egész nap. Lehet nyugodtan puskázni tőlük.


Nehezebb helyzetben vagy ha teszem azt valamelyik modern irányzatot vagy pl Visualkeit követsz az öltözködésedben. Ők szeretnek sok cuccal operálni egymáson, sok fémmel és hasonlók. De nyáron kerüld a túl réteges öltözködést, a fedetlen (bár meglehetősen szexi) területeket (csúnya lenne leégve vagy lebarnulva egy folt a hátadon) és különösen a túl sok fém kiegészítőt ami át tud forrósodni! Kellemetlen élményektől kíméled meg magad.


Egy gyors példa amit most hordok én is:

[link]

Egy hasonló ruha, hozzá egy vékony csipkekendő amivel a karom és a nyakam fedem ha a napon járkálok (leheletvékony mégis jól eltakar) egy gyönyörű ezüst melltű egy kis zafírkővel a közepén és egy egyszerű fekete cipellő.


Persze ez tényleg nagyon annak a kérdése, hogy mi az amit elég jónak és elégnek tartasz magadon. Én általában nem választok olyan összeállítást aminek minden darabja extrém, inkább van egy-egy érdekesebb pont a többi a kényelmem szolgálja.


Remélem segített

2011. júl. 12. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!