Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Plastic Tinkerbell szerintetek...

Plastic Tinkerbell szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

Youtubon nézzétek meg,

szerintetek hasznosak a videói, vagy napisz@rra való?


2010. aug. 16. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem hasznosak a videói de nézni jóó
2010. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
NEm hasznosak. Miért kéne néznem , hogy vala megmutatja, mit vett aznap ? Semmi értelme.
2010. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Értelmetlenek, de a sminkes vidi tetszett.
2010. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Marhára nem hasznosak, de hadd csinálja, ha erre van ideje.
2010. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Abszolút nem hasznos. Tök jó, hogy Ő külföldön ilyen-olyan leárazásokon tud baromi olcsón vásárolgatni, na de mi? Itt, Magyarországon? Ellenben, az igaz, hogy jó nézni, mert valamilyen szinten érdekesnek találom.

Plastic Tinkerbell lassan inkább GyakoriKérdések celeb lesz... :D

2010. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Nekem semmi bajom a lánnyal. De a videók nem hasznosak, a sminkes meg pláne nem, mert annyira alap sminket csinált, hogy azt bárki megtudja videó nélkül is. Ő is mondta egyik videójában, hogy nem igazán tud sminkelni.

Úgy meglehet nézni a videóit érdekesség képpen, de hasznosnak egyik sem mondható. Mert eleve az igen, hogy külföldön él, nekünk hiába mondja, hogy vett egy euróért egy fürdőruhát az xy boltban, amit még életemben nem hallottam. Úgyse tudjuk itt megvenni a cuccok nagy részét, amiket mutat, Hollandiába meg nem utazok ki ezért.

De egyébként első ránézésre egy kis plázacicának tűnik, de kommentei alapján egy intelligens, normális csaj.

2010. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem egy nagy durr. Nem hasznosak a videói, viszont ha végképp nem tudok mit csinálni, elnézegetem. Nem tűnik annyira ostobának, de az iwiw oldala valami színvonalon aluli.
2010. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hasznosak.Én a videóiból már egy csomó jó ötletet kaptam.Vettem már olyan dolgot amit ő mutatott be és tényleg jó nekem is.
2010. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem tök jók a videói, de nekem inkább az újabb videói tetszenek a régibbek annyira nem.
2010. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem nagyon hasznos.

FASZT VERNI!!!!!!!!

2011. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!