Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is ilyen rossz a...

Szerintetek is ilyen rossz a helyzet? (képek lent)

Figyelt kérdés

Barátommal egy éve vagyunk együtt.Az utóbbi időben megjegyzéseket tesz a combomra és a fenekemre hogy már nem vagyok a régi.Nemrég kaptam tőle egy kondibérletet is...kicsit fáj mikor ilyeneket szól be...

[link]


[link]


[link]


[link]


igaz hogy mióta abbahagytam a sportot már nem olyan feszes...és tudom hogy mivel sportoló így fontos is neki a másik félnél is a sport.De mióta dolgozom nincs időm és erőm...ja és 160cm vagyok és most már 53...mikor összejöttünk 48kiló voltam...

20/L


2010. aug. 14. 22:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy f.sz.. a kondibérletet, ha nem kell, nekemadhatnád.. 'gyúrnék' egy ilyen fenékre :D
2010. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Egy év épp elég volt sztem egy ilyen pasival...

De most komolyan kinek kell olyan pasi, aki már akkor is kritizál, ha még nincs komoly baj? Mi lesz később, amikor gyereket szülsz, vagy elkezdesz öregedni?

Aztán akkor majd az lesz, hogy "most szültem de a férjem másnál keresi a boldogságot, mit tegyek, hogy visszaszerezzem?"

Mit vársz egy ilyen sráctól, akinek az a legfontosabb, hogy 1 cm-rel nagyobb lett a csípőbőséged????

2010. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

aztamindenit. De megkóstolnám :PPPPP

A barátod egy töketlen, izléstelen idióta.

2010. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem rossz a helyzet :)
2010. aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
sztem kicsit nagy de a fiuknak ez jön be szoval neaggodj:D
2010. aug. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem rossz popó:).

De ha aggódsz az alakodért ne a mérlegre állj,hanem mérj testzsír százalékot!

2010. aug. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is ilyen popsit akarok :( A barátod egy bunkó f*sz... Nem tudja mi a jó. Képzelem az én seggemre ugyan mint mondana.
2010. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Uhh ha ilyen segge lene a barátnőmnek :O :D


A barátod nagyon nyomorult, állati popód van!


21F

2010. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!