Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zöld szemszínhez mi áll...

Zöld szemszínhez mi áll jobban? Barna vagy szőke haj?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 22:05
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

Nekem élénk sárgászöld (néha kicsit kékes) szemem van és barna a hajam, bár évszaktól függ, hogy milyen, mikor épp mennyire szívja ki a nap. :)Szőkére sosem mertem festeni, mert féltem, hogy elveszti a szemszínem a jelentőségét, de voltam vörös (kicsit barnás árnyalat volt, ami még természetes hatású, nem az a rikító) és egyszerűen világított a szemem, nagyon sok pozitív kritikát kaptam :) Ajánlom mindenkinek, akit nem rettent meg.

Viszont ha festetni akarsz, a bőrszínedre is figyelj oda, mert az sem mindegy, sötétebb színek sápasztani és öregíteni is tudnak eléggé...

2010. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hát akkor úgy látom eléggé megoszlanak a vélemények. :) nekem középbarna a bőrszínem, napbarnított, de a fekete hajat nem merném kipróbálni a vöröset meg pláne nem :S sokak szerint a szőke jobban áll nekem mint a barna, mert kb 2 hétig volt barna hajam is és pozitív visszajelzést szinte nem is kaptam róla.. lehet hogy éppen nem találtam el a megfelelő árnyalatot..a szőkével meg az a baj hogy nagyon roncsolja a hajat, főleg hogy nekem elég vékony szálú is. :S
2010. aug. 14. 18:55
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy sötétebb vagy világosabb színű az a zöld. Ha világos, akkor okés a szőke. Pl.: nekem sötétebb és a barna jobban áll, a szőkéből meg csak a platina. A melegebb árnyalatok borzalmasak.
2010. aug. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem sötétzöld szemem van és hozzá eredeti szőke hajam. De amúgy szerintem mindkét hajszínhez jól áll :)
2010. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mivel elég tapasztalt fodrász vagyok, így ajánlanám neked a szőkét. De csak is a közép szőkét tudom neked ajánlani.
2010. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%

szerintem a legjobb variációk:

-zöld/barna szem (inkább zöld),barna haj

-kék/kékesszürke szem, szőke haj

feketéhez inkább zöld de a kékesszürke is jó :D

2010. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A vörös :)
2010. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nekem barna a hajam zöld szemmel és dztem az szebb :P
2010. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sokáig az volt a bajom, hogy miért nem olyan a hajam, mint amilyennek szeretném, de azóta megtanultam szeretni úgy, ahogy van. És megláttam benne, hogy így is mennyire szép. Azóta nem másokhoz hasonlítom magam, mert annak semmi értelme, annyi erővel át is plasztikáztathatnám (sose tenném) az egész arcomat, hogy úgy nézzen ki, mint XY-é. De annak nincs értelme. Mindenki más miatt szép, nem lehetünk egyformák. Ha így is szép, akkor miért akarjak hasonlítani XY-ra? Azért mert valaki szép szőke hajjal, nem biztos, hogy te nem vagy szép barna hajjal. Egyébként is a zöld szem minden hajszínhez illik, és minden hajszínnel szép. :)
2010. szept. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!