Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zöld szemszínhez mi áll...

Zöld szemszínhez mi áll jobban? Barna vagy szőke haj?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 22:05
1 2
 1/19 anonim válasza:
Szerintem mindkettő illik hozzá, de sokat számít az is, milyen árnyalatú az a zöld szem.
2010. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
sötétzöld de néha kicsit kékes árnyalatúnak látszik
2010. aug. 13. 22:09
 3/19 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen szinű a szeme,és szöke vagyok(festett)
2010. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Szerintem ahhoz igen, a szőke haj jobban illene.
2010. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! nekem is szőkére volt festve a hajam csak az évek során nagyon tönkrement (meg naponta vasaltam is) és annyira letöredezett a vége, hogy még a hossza is sokkal rövidebb lett :S az eredeti hajam sötétszőke vagy világosbarna de nem tetszik egyáltalán és muszáj volt lenövesztenem hogy rendbejöjjön :S
2010. aug. 13. 22:35
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti a legjobb...
2010. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sötétebb barna van, sötétzöld szemszínhez. Szokták mondani, hogy különleges, mert általában uyge zöld szemhez nem szokás, de elég természetes hatása van így.

Nagyon kiemelheti a zöld szemeket a barna, mert volt olyan srác, aki kifejezetten ezzel jött oda, meg a múltkor egy kéregető csöves is megjegyezte, hogy ilyen zöld szemeket még nem látott, amikor megszólított és félnéztem...

Szóval én a barnára szavazok :)

2010. aug. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nekem szőke hajam van és sokkal jobban kiemeli a zöld szememet mint az eredeti barna hajammal úgy olyan semmi színe volt.kis barna szemhéjpúderrel meg ilyen lesz:


[link]

2010. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem zöld (de van mikor totál kék) a szemem, most sötétbarna a hajam mások szerint jó de én már unom. a szőke hajszín viszont nem tetszik, de lehet pár év múlva kipróbálom. volt fekete a hajam, sztem az áll hozzá a legjobban, csak ha világos a bőröd nagyon sápaszt :S
2010. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem is hasonló szinű a szemem és már sok szint kipróbáltam, de nekem legjobban ezek a szinek jöttekbe.


[link]

(ilyesmi szine volt, most ne nézzétek, hogy ez az a hanna montana lány)


[link]


[link]


és ez a sötétbarna: (inkább ilyesmi)


[link]


[link]


[link]

2010. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!