Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék lövetni még1 lyukat...

Szeretnék lövetni még1 lyukat mindkét fülembe (az 1. pár fölé). Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval azért írtam ki ezt a kérdést, mert egy hirtelen jött ötlet ez a 2. lyuk, viszont nagyon tetszene. Csak az a gond, hogy hogyha bárki is leszólja, nekem egyből már nem tetszik, és egy életre meg tudnám utálni. Jó, persze, ha megunom, akkor kiveszem. Csak utána nagyon rosszul érezném magam, mert úgy vagyok nevelve, hogy hogyha 1x vmit nekem kifizettek, ne gondoljam meg magam (Mellesleg én fizetném, de akkoris...)


Elolvastam azokat a kérdéseket is, amik hasonlítanak az enyémhez, és engem nem zavarna éjszaka, hogy mind2 oldalon fájna a fülem, mert ápirilisban lövettem az 1. párt, és akkor se zavart.

Nektek mi a véleményetek egy 2. lyukról? Nemet kérnék szépen. =)


2010. aug. 12. 18:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
8 az durva. O.o Egyébként megcsináltattam pont egy hete. A fülbevaló oylan, mint a legtöbb piercing, szal a dísze egy ezüstgömb. :D
2010. szept. 6. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!