Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék lövetni még1 lyukat...

Szeretnék lövetni még1 lyukat mindkét fülembe (az 1. pár fölé). Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval azért írtam ki ezt a kérdést, mert egy hirtelen jött ötlet ez a 2. lyuk, viszont nagyon tetszene. Csak az a gond, hogy hogyha bárki is leszólja, nekem egyből már nem tetszik, és egy életre meg tudnám utálni. Jó, persze, ha megunom, akkor kiveszem. Csak utána nagyon rosszul érezném magam, mert úgy vagyok nevelve, hogy hogyha 1x vmit nekem kifizettek, ne gondoljam meg magam (Mellesleg én fizetném, de akkoris...)


Elolvastam azokat a kérdéseket is, amik hasonlítanak az enyémhez, és engem nem zavarna éjszaka, hogy mind2 oldalon fájna a fülem, mert ápirilisban lövettem az 1. párt, és akkor se zavart.

Nektek mi a véleményetek egy 2. lyukról? Nemet kérnék szépen. =)


2010. aug. 12. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért érdekel mások véleménye? Én azon a véleményen vagyok ha nekem tetszik levannak szarva hogy mások mit gondolnak róla, az a lényeg hogy én megvagyok vele / magammal elgéedve! Egyébként fülbe már nem lőnek mert veszélyes. Törvény szerint már bevan szüntetve. Ha meg valahol mégis lövik az nem szabályos,s zoval olyan helyre ne menj, mert azért szüntették be mert veszélyes az egésszágre!!! EGyébként szerintem kifejezetten jol nézki ha több sor van a fülben. Nekem 3 van mind a két oldalon bár ezt magamnak szúrtam még mikor "kicsi" voltam. ( 15)


21 L

2010. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha lenne rá lehetőségen (=engednék a szüleim), tuti csináltatnék, bár inkább olyat, hogy az egyik fülembe kettőt (1-1 van mindkét fülembe már), tehát, az egyik fülembe 3, másikba egy fülbevaló lenne...
2010. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.: Mint írtam, ha vki egy rossz szót is mondd, teljesen elmegy a kedvem tőle, és ez ellen nem tudok mit tenni. Ha másról van szó (pl. azt mondják, hogy kövér vagyok), azt le se szarom.

Betiltották? Én 2 éves korom óta egy fodrászhoz járok (nem csak ugyanabba a fodrászatba, hanem ugyanahoz a fodrászhoz is), és teljesen megbízok benne. Ráadásul tavaly már 1x belőtték a fülemet, csak hülye voltam, kivettem a fülbevalót és beforrt. Semmi bajom se lett tőle. Mások is azt kérdezik, h melyik éri meg jobban, a fülbelövés, vagy a szúrás. De lehet, hogy neked van igazad.

2: Miért nem engedik a szüleid? A fülbevalót ki lehet venni, beforr a lyuk, nem egy életre szól és mégcsak nem is ronda.


Egyébként ment azöldmancs mindkettőtöknek. =3

2010. aug. 12. 21:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Csináltass nyugodtan. Nekem is több lyuk van a fülemen. Ha megunod vagy már nem tetszik, akkor kiszeded. Én is azt tettem... A jobb fülemen 3 lyuk volt, de a középső már nem kellett.:)

20L

2010. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pont a kozmetikusoknál lévő lövést tiltották be !!! Azért mert szövet károsodást okozhat ha géppel lövik. Kb 1 éve van beszuntetve, de mondom van ahol még alkalmazzák, de ez nem legális már. az első voltam
2010. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi 09:43-as. =)

Utolsó: OkozHAT. De nem okozott. Semmi baja a fülemnek tavaly november óta. A múltkor begyulladt a fülem, ezért visszaraktam az eredetit, és lám, meggyógyult. Szúrni viszont nem szúrnak sehol se a városban..Piercer meg nincs itt, de ha lenne, nem biztos, hogy anya engedné (gőzöm sincs, hogy miért, talán csak a neve miatt..De komolyan írom). Azért köszi neked is a figyelmeztetést.

2010. aug. 13. 09:50
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem csináltasd meg nyugodtan. nekem 7 lyuk van a fülemben ezek közül 1 a porcban. nem bántam meg, sőt többet is szeretnék még:)
2010. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Váó, 7 lyuk az nem semmi? =) És mégtöbb? :O Köszi egyébként neked is. ^^
2010. aug. 14. 19:57
 9/11 anonim ***** válasza:
mostmár 8 :)
2010. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bocsi 19:17 es voltam:) egyébként szívesen:D
2010. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!