Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Házilag hogy kell orr pct...

Házilag hogy kell orr pct lövetni?

Figyelt kérdés

Mi kell hozzá, mivel érdemes szúrni és mivel fertőtleníteni?

Ha lehet ne térjetek ki a kérdésből..


2011. febr. 14. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Kell hozzá egy nagyobb méretű steril tű.

Egy pc és nagyjából ennyi.

Megfogod a tűt és lassan átszúrod az orrodon.Nekem nem fájt egyálltalán,csak az volt a rossz,hogy kicsi volt a tű és nehezen ment bele a pc:S De küzdelmek után megoldottam.

Betadinnal fertőtlenítettem meg parfümmel fujkáltam.De az én bőröm mér edzett ilyen téren:D

Egyszerűbb ha elmész és egy piercer megcsinálja egy mozdulattal.

2011. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, de perpill nem állok úgy anyagilag hogy 5000et erre költsek, így gondoltam olcsóbban megúszom.

És meddig kell szúrni? Gondolom akkorára mint amilyen hosszú a pc de hogy szúrjam úgy hogy pont jó legyen?

jah és lejegeljem? x)

2011. febr. 14. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyet kérdezel nem bántásként,de semeddig ne szúrd:D

Amugy természetesen az egyészet át kell szúrni,hogy a tű az orrlyukadba legyen.A piercing vége is az orlyukadba van,nem csak egy darabig szúrják bele.(pl. ezért kampós sok pc vége)Jegelheted,ártani nem árt,de nem is használ sokat.

2011. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, akkor mert nem tudtam ezt már ne is legyen pcm?:) Nem vagyok szakértő se semmi, csak látom embereken és megtetszett, kb ennyit tudok az egészről.
2011. febr. 15. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem is baj,legyen ha szeretnéd,csak azért nem ajánlom,mert veszélyes dolog ez és csúnya lesz ha elfertőződik és fájdalmas is nagyon.

Barátnőm a köldökét szúrta,nem kívánom azt a szenvedést senkinek amikor begyulladt és kiszakadt neki.

Gyűjts egy kis pénzt,meglesz az;)

2011. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!