Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is kövér vagyok?...

Szerintetek is kövér vagyok? 15/L (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sokan szólnak amiért nem vagyok valami vékony alakú... (Nagymamám is folyton erre céloz, meg ezzel jön. Nem értem mért, de néha nagyon meg tud sérteni.) Mások is szoktak, mondjuk a suliban... Most leszek 10.-es és még az is elég gáz, hogy csak 161cm vagyok :S Remélem még fogok nyúlni... Tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok olyan, akiért a pasik megőrülnek, de nem hanyagolom el magam... Sportolok is, evezek és úszok is napi szinten. Szerintetek kezdjek fogyózni, ha én így nagyon jól érzem magam a bőrömben? És elmondanátok, hogy nektek mi a véleménetek a képről?


[link]


15/L, 161cm és 60kg.


2010. aug. 11. 12:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy nem vagy vékony, de ettől még nem kell azonnal fogyókúrázni...
2010. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ugye írtad, hogy most még 10.be és gáz, hogy csak 161 cm vagy. Hát szerintem ez hülyeség én is tizedikes leszek és 155 cm vagyok (: Eleinte zavart, de most már hozzászoktam, sőt szeretem is. A súlyoddal meg szerintem nincs nagy probléma 2-3 kg lemehet, de az a lényeg, hogy jól érezd magad. És mivel sokat sportolsz, azért az izomnak is van súlya. :)
2010. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!