Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is kövér vagyok?...

Szerintetek is kövér vagyok? 15/L (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sokan szólnak amiért nem vagyok valami vékony alakú... (Nagymamám is folyton erre céloz, meg ezzel jön. Nem értem mért, de néha nagyon meg tud sérteni.) Mások is szoktak, mondjuk a suliban... Most leszek 10.-es és még az is elég gáz, hogy csak 161cm vagyok :S Remélem még fogok nyúlni... Tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok olyan, akiért a pasik megőrülnek, de nem hanyagolom el magam... Sportolok is, evezek és úszok is napi szinten. Szerintetek kezdjek fogyózni, ha én így nagyon jól érzem magam a bőrömben? És elmondanátok, hogy nektek mi a véleménetek a képről?


[link]


15/L, 161cm és 60kg.


2010. aug. 11. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nemjó a link...
2010. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jó a link..
2010. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Érdekes nekem jó...


[link]

2010. aug. 11. 12:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Na,most már jó :D Szerintem ha te jól érzed magad akkor ne érdekeljen más véleménye,ha nagyon akarsz fogyni,akkor esetleg olyan 3-4 kg lemehet simán :)Szerintem jó alakod van és ne érdekeljen más véleménye :D
2010. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ :D
2010. aug. 11. 12:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj nincs az alakoddal, főleg ha te ki vagy békülve magaddal :) Nem lehet minden lány egy csontkollekció még ha ezt is sugározza a média.

Nekem nagyon sok fiú ismerősöm van és a legtöbbjük szereti ha van mit fogni egy lányon.

2010. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én ugyan nő vagyok és biztos más szemmel látom, mint a korodbeli lányok/fiúk. Szerintem nem vagy kövér, bár tény, hogy nem vagy éppen piszkafa sem. Nekem speciel tetszik az a kis hasi, ami neked van.

Amikor én 60 kiló voltam, nagyon jól éreztem magam a bőrömben, kb. olyan alakom volt mint neked.

2010. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem kellet vna behúzni a hasad, mer így nem lehet tudni milyen z igazi alakod. Amugy meg egyáltalán nem vagy sztem tulsúlyos, nem vagy modell alkat de sztem normális.

Főleg hogy sportolsz meg minden azt jól teszed.Azt csináld tovább. Ha te igy jól érzed magad akkor sztem nem kell fogynod.

2010. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem húztam be a hasam :|
2010. aug. 11. 12:19
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pocis vagy, de nem vészes. Abszolút nem kövér.
2010. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!