Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Búzis, ha egy pasi borotválja...

Búzis, ha egy pasi borotválja magát?

Figyelt kérdés
Mely területek számítanak elfogadhatónak, és melyek b.zisnak?
2010. aug. 9. 22:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
36%

Szedd le a az arcod, hátad, de csak akkor, ha nem látszik a hátad a szőrtől.

Mehet a hónalj is, ha te úgy érzed jól magad, de nem muszáj. A többit NE ismétlem: NE borotváld le.

2010. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
7%
honalj,lent,arc,és ha kell mellkas
2010. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
A legelső válaszoló megmondta a tutit : )
2010. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megfogadom némelyiket!
2010. aug. 11. 08:17
 15/30 anonim ***** válasza:
10%
Nekem tetszik ha egy pasi tejesen csupasz:) beleértve a kezét is stb.. (nem vok lezbi) egyénfüggű, mindenkinek más jön be 17/L
2010. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
53%
hónalj,arc-a többi b.zis....főleg ha egy pasi a lábát szőrteleníti,attól kiráz a hideg...
2010. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
49%

na ha a barátomnak simább lenne a lába mint nekem akkor néznék egy nagyot xD

sztem arc, hónalj és lent...

máshol már tulzás...persze ha nagyon termetes prémmel áldott meg az anyatermészet a hátadon vagy a mellkasodon akkor ott sem árt.

2010. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
11%

Nem búzis.

Nekem hónalj alap, hogy leborotválja. Ott lent is, bár ha nagyon dús akkor jobb ha csak rövidre vágja. A többi attól függ mennyire szőrös. Karon semmiképp ne. Lábon ha nagyon szőrös akkor igen, amúgy nem zavar. Mellkason én kifejezetten szeretem ha leszedi. De az is egyénfüggő. Láttam már olyan pasit aki borotválta a mellkasát és utána mindig durván kicsattogott a bőre, mire a piros foltok elmúltak addigra meg újra kezdett nőni a szőre. Akkor már jobb ha szőrös. Ha meg nagyon szőrös akkor vágja rövidre. Az is lehet szexi:)

2010. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon szőrös a mellkasod azt gyantáztasd le, ha nem akk maradhat, amúgy: nemiszerv, hónalj, arc, ezek lehetőleg ne legyenek szőrös(ek).
2010. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
mindenki utálja a szakállat??:D
2010. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!