Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Búzis, ha egy pasi borotválja...

Búzis, ha egy pasi borotválja magát?

Figyelt kérdés
Mely területek számítanak elfogadhatónak, és melyek b.zisnak?
2010. aug. 9. 22:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%

szedd le a hónaljadról a nemiszervedről és az arcodról

a többit hagyd meg :)

2010. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
30%
A karján ne borotválja, de csak mert a borostás kar elég fura... a többi mehet felőlem, nekem nem hiányzik a szőr.
2010. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszi, és azt elfelejtettem, hogy odalent teljesen leszedjem, vagy csak rövidre vágjam?
2010. aug. 9. 22:26
 4/30 anonim válasza:
67%
Egyaltalan nem az!Nekem mindegy ha a pasim szoros v sem, de a honalj a min. amit elvarok, hogy borotvalja.De egyebkent te erezd jol magad, az a lenyeg.
2010. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
A lábad, karod és mellkasod nehogy borotváld:D
2010. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
57%
Ott lent is borotváld le teljesen, vagy teljesen rövidre vágd.
2010. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
29%
De inkább a teljes borotválás.
2010. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
71%

Hónalj az alap. Ott lent én azt szeretem, ha nagyon rövidre van vágva, szóval ne legyen teljesen kopasz (a golyók viszont legyenek azok:)).

És ha nagyon burjánzik a mellszőrzet, szerintem attól is meg lehetne szabadulni (de ezt tényleg ki hogy érzi/szereti). Láb és kar az maradjon szőrös mindenképp!

2010. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
13%
most küldjetek a pics.ába de én nem szeretem ha egy pasi szőrös. kar láb oké... de ha a lába pl fekete dzsungel, arra is mehetne egy kis nyírás... vagy télen gyantázza le fele visszanő nyárra..
2010. aug. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%
Csak a hónaalja nem kell, a többi maradjon! Én imádon, ha egy pasi szőrös, így férfi, ez különböztet minket meg. Ha olyan szőrtelen, az olyan b*zis, olyan,mintha egy lány lenne.
2010. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!