Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szülők! Ti megengednétek a 12...

Szülők! Ti megengednétek a 12 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Ti megengednétek a 12 éves lányotok vasalja vagy göndörítse vagy valami ilyen dolgot csináljon?

Bele értve:A göndörítést,egyenesítést,hajvasalást

megengednétek?


2010. aug. 9. 19:12
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
persze én a suliba gondoltam :)
2010. aug. 9. 19:12
 2/34 anonim válasza:
51%
sztem még nagyon fiatal, ezek meg mind valszeg tönkrevágják a haját elég hamar. én még magamnak se preferálom az ilyesmit, nemhogy a gyerekemnek
2010. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
71%

néha-néha igen, főleg amíg normálisan öltözik és tanul

bár felajánlanám, hogy segítek neki. de valóban csak néha-néha, azt nem hagynám, hogy reggel csak azért keljen 1 órával korábban, hogy a haját göndörítse

2010. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
78%
Hétköznapokra valószínűleg nem engedném meg. Esetleg, ha suli-buliba megy vagy színházba, stb.
2010. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
54%
Kb. 1 héten 1-2 alkalommal megengedném.
2010. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%
Néha napján igen, maga az érzés miatt, de napi használatot nem, mert nem lesz haja. Szeretne már felnőttként viselkedni -gondolom- s hagyni is kell önmagát kipróbálni, de a lehetséges veszélyeket mondd el neki. Megbeszélitek hogy hetente egyszer lehet, de akkor balzsamozza is, ápolja stb. Ha van egy megállapodás amihez mindketten ragaszkodtok akkor ok.
2010. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
54%

Én 13 vagyok.

Én megengedném neki, persze nem mindig. Én csak vasalni szoktam de elég ritkán. Nekem olyan hülye hajam van, hogy itt-ott hullámos a többi egyenes...nagyon szép mondhatom. Anya nem szokott érte szólni.

2010. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok szülő, De én azt mondom ne használja, főleg mindennap. Nekem eléggé tönkretette a hajamat, bár amióta már nem használom azóta sokkal jobb!Kezd újra a régi lenni.

Hajvasaló nagyon tönkreteszi a hajat . Ha valami ünnepség van, vagy ilyesmi, akkor oké. De mindennap ne használja.

Egy héten maximum 1x-2x elég.

18L

2010. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
100%
anya megengedte nekem 12 éves koromban bár fiú vagyok, de kinőttem belőle és szar lett a hajam tőle mert a vége töredezett. Bismerem h rossz dolog a vasaló. 15/f
2010. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
61%
Bele halni nem fog, és nem lesz emiatt semmi különösebb baja, maximum töredezni fog a haja. Majd vágat belőle. Ha már ezt nem engednéd meg neki... Mi van akkor, ha egyenes, vagy göndör a haja? Szimplán semmi. Neked kell megtanítanod az ésszerű használatra, hogy ne naponta göndörítse, vagy vasalja, de még ha ezt meg is teszi, a töredezésen kívül más baja nem lesz. Abból majd tanul ha ezt csinálja, mert jó sokat kell majd vágatnia. Ennyire konzervatív ne legyél, a gyerekednek a viselkedésed hosszútávon ku.rva rossz. Lehet lepontozni.
2010. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!