Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek (is) igénytelen...

Szerintetek (is) igénytelen vagyok?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok vannak mitesszereim (mindent kipróbáltam rá, rendszeresen tisztitattom kozmetikussal) ennek ellenére fedetlen, sminkeletlen bőrrel közlekedem. Nem fogom eltömitetni, csak a szememet spirálozom, meg szájfény. Napi 3szor fogmosás, egészséges táplálkozás, sport. Kényelmes, jóanyagú ruhák, csokoládé illatú parfüm. Napi kétszer zuhanyzom, szőrtelenítek. Magassarkút szinte sosem hordok. A hajamat kibontva hordom. Nem a márkákra utazom. Turiból, leértékeléseken vásárolok. Ennél többet nem teszek a szépségemért. (Nem használok többtubus krémet, nem szolizom, nem festem be a hajam, nem sminkelek mindennap)


Szerintetek ez igénytelen vagy nem? Ha igen miért?


2010. aug. 9. 16:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem egyáltalán nem vagy igénytelen-egyébként meg kb. mintha rólam írtad volna. Aki azt mondja, hogy azért egy lány igénytelen, mert nincs rajta alapozó meg mert nem márkásak a ruhái... hát, no comment. Gondolom, peeeersze a volt barátod vmi "adonisz", hogy ilyen elvárásai legyenek... eszem megáll... A súlykérdés meg... a magasságodhoz tök jó a súlyod.


Az igénytelen nálam az, aki nem mosakszik rendesen, nem mos fogat, gyűrött-topis-piszkos-szakadt cuccokban jár, büdös...


21/L

2010. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!